Jaunumi
 
 

SP Youtube SP Twitter

This is Powerlifting!

Sadarbības partneri

IPF paraksta vēsturisku memorandu ar FISU
ipf/fisu
Starptautiskās Pauerliftinga federācijas prezidents Gaston Parage ir parakstījis vienošanos par pagaidu biedra statusa piešķiršanu IPF, ar Starptautisko Universitāšu sporta federāciju (FISU).

Vēsturiskā vienošanās palielina IPF iespējas piesaistīt Universitāšu studentus visā pasaulē un organizēt lielāku un labāku IPF Universitāšu Kausu Klasiskajā spēka trīscīņā (šādā notikumā, 2016. gadā uzvaru izcīnīja arī LSPA students Marks Riekstiņš). Šis pagaidu biedra statuss ir ar divu gadu termiņu, un pēc tam tiks pārskatīts.

Latvijas studentiem šī būs iespēja vieglāk uzrunāt augstskolas, un vieglāk cīnīties par ikgadējo LSFP stipendiju sportistiem-studentiem, ja gūti panākumi starptautiskās studentu sacensībās.

IPF prezidents Gaston Parage komentē: "IPF ir pagodināts parakstīt šo vienošanos ar FISU. Mēs jau esam uzrādījuši milzīgu progresu, mūsu attīstības prioritātes virzienā - esam spējuši uzrādīt Olimpiskās Kustības vērtības un prasības. Mums, IPF Vadībā, ir skaidrs cik svarīga šī vienošanās ar FISU ir mūsu federācijām un atlētiem."

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Nolikums 2017. gada Pļaviņu novada atklātajām sacensībām svaru stieņa spiešanā guļus

sacensību nolikums
Pļaviņu novada pauerliftinga entuziasti aicina pļaviņiešus un viesus Latvijas Neatkarības dienu atzīmēt sacensībās spiešanā guļus.
Sacensības ir atklātas un tajās piedalās Pļaviņu un citu tuvāko novadu vīrieši, jaunieši sievietes no 14 gadu vecuma.

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Rezultāti no 2017. gada LK18 - Siguldas Kausa spiešanā guļus uz reižu skaitu

sacensību rezultāti
foto
Noslēdzies Lāčplēša dienai veltītais Siguldas kauss
Latvijas Kausa 18. posms. Bauskas komanda, šķiet, ir ceļā uz Latvijas Kausa godalgotas vietas izcīņu!
dalībnieku skaits
45

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Lietuvas Pauerliftinga kauss 2017
Lietuvas Pauerliftinga kauss 2017


sacensību ielūgums
LATVISKI
Laiks cīnīties Lietuvā!
25. un 26. novembrī, Lietuvā, norisinās Lietuvas Pauerlifitnga kauss 2017. Šīs, ekipētās spēka trīscīņas, sacensības ir tradicionāls pasākums, uz kuru, gadu gaitā, ir devušies, un veiksmīgi startējuši, vairāki Latvijas sportisti.
Šis ir lielisks pasākums, ar ļoti vērtīgām balvām labākajiem.

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Tiešraide no Siguldas (Lēdurgas) Kausa svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu LK18

Sākas 2017. gada Pasaules Čempionāts spēka trīscīņā ar ekipējumu

pieteiktās sievietes

pieteiktie vīrieši
Pēc 4 dienām, 13. novembrī sākas 2017. gada Pasaules Čempionāts spēka trīscīņā ar ekipējumu
Vieni no pasaules spēcīgākajiem vīriem un sievietēm ir gatavi sacensties 2017. gada Pasaules OPEN Čempionātā Ekipētajā Pauerliftingā Pilzenē, Čehijā.

Pēc čempionāta beigām, 20. novembrī, veikals.sp.lv facebook lapā būs reportāža ar iespaidīgāko no čempionāta un konkursiņš ar balvām.

Tiešraižu Plāns
Tiešraide ar rezultātiem!

tiešraide ar rezultātiem


Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Piesakies rīkot sacensības 2018. gadā
Sākusies 2018. gada sacensību kalendāra veidošana 2018. gada kalendāra projekts.

LPF lūdz sacensību organizatorus, klubu vadītājus līdz 25.11.2017. iesniegt pieteikumus reģionālo un Latvijas mēroga sacensību organizēšanai, lai tos iekļautu LPF sacensību kalendārā. Latvijas Pauerliftinga Federācija lūdz Jūs ievērot informācijas iesniegšanas termiņu, informāciju/ pieteikumus sūtīt uz e-pasta adresi lpf@sp.lv! Sacensību norises vietas, organizatori, sacensību statuss un datumi kalendāra projektā pagaidām ir informatīva rakstura un var tikt mainīti. Jebkuram Latvijas pauerliftinga federācijas biedram ir tiesības pieteikt savu kandidatūru Latvijas mēroga, un LK statusa sacensību organizēšanai. Sacensību kalendāru un organizatorus apstiprinās LPF valdes sēdē 09. decembrī.

Informējam, ka saskaņā ar "Sporta likuma" prasībām sacensībām, kas tiek organizētas kā novadu, pilsētu vai Latvijas čempionāti, ir jābūt saskaņotām ar LPF un iekļautām LPF kalendārā, pretējā gadījumā tām netiek piešķirts Republikas vai reģionālo čempionātu statuss un tajās uzrādītie rezultāti, rekordi, netiek atzīti. Novadu un pilsētu čempionātu datumi nedrīkst pārklāties ar Latvijas čempionātu norises laikiem. Organizējot Latvijas kausa posmu vai čempionātu, atbilstoši nolikumam par Latvijas čempionātu un kausa posmu organizācijas pamatprasībām, organizatoram ir iespējams saņemt LPF atbalstu publicitātes nodrošināšanai: sacensību reklāmas plakātus, diplomus kā arī par pašizmaksas cenām apbalvošanas atribūtiku (medaļas, uztura bagātinātājus balvām).

Jautājumiem, izziņām rakstīt lpf@sp.lv

Informācija:
Nolikums “Sacensību pieteikšanai Latvijas Pauerliftinga Federācijas gada kalendāram, nolikumu iesniegšanai un rezultātu publicēšanai”
Sacensību reģistrācijas pieteikums
Sacensību organizēšanas kvalifikācijas tabula

Latvijas Pauerlifitnga federācija lpf@sp.lv

Rezultāti no 2017. gada Latvijas XXVIII Universiādes svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma

sacensību rezultāti
foto
Ar lieliskām sacensībām noslēdzies 2017. gada Augstskolu čempionāts.
Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmija un Latvijas Lauksaimniecības Universitāte sadala uzvaru Latvijas Universitāšu spiešanas guļus vērtējumā - katrai no augstskolām - pa uzvarai. Trešajā vietā, augstskolu vērtējumā gan sieviešu, gan vīriešu vērtējumā - Rīgas Tehniskā Universitāte.
dalībnieku skaits
37

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv


Nolikums 2017. gada Priekules Novada čempionātam klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus

sacensību nolikums
2017. gada 2. decembrī norisināsies viens no spēcīgākajiem notikumiem Kurzemē!
Laiks Kurzemes komandām parādīt to labāko 2017. gada Priekules Novada čempionātā klasiskajā spiešanā guļus, un pārējai Latvijai noslēgt cīņu par otrās un trešās vietas kausiem Latvijas Kausā spiešanā guļus.

Mārtiņš Kruze projekti@sp.lv

Kopsavilkums par galvenajām izmaiņām Aizliegto vielu un metožu sarakstā 2018. gadā, kas ieviestas, salīdzinot ar patlaban spēkā esošo sarakstu:
LSMC Antidopinga nodaļa informē, ka 2018. gada 1. janvārī stāsies spēkā atjaunotais Aizliegto dopinga vielu un metožu saraksts. Aicinām iepazīties ar 2018. gada Aizliegto dopinga vielu un metožu sarakstu Pasaules Antidopinga aģentūras (WADA) mājas lapā, kur pieejama saraksta pilnā versija angļu valodā: Aizliegto vielu saraksts 2018.

S1. Anaboliskie līdzekļi.
Vielai Dihydrotestosterone precizēts nosaukums uz androstanolone atbilstoši starptautiskajam nepatentētajam nosaukumam (INN).
S1.a sadaļā pievienota viela 1-androsterone (3α-hydroxy-5α-androst-1-ene-17-one).
Selektīvajiem androgēnu receptoru modulatoriem (SARMs) pievienoti piemēri: LGD-4033 un RAD140.

S2. Peptīdu hormoni, augšanas faktori, līdzīgas vielas un mimētiķi.
Grupa kopumā pārstrukturizēta.
No piemēriem šajā grupā svītrots ARA-290.
Horiongonadotropīna un luteinizējošā hormona atbrīvotājfaktoriem pievienoti piemēri: deslorelin, goserelin, nafarelin un triptorelin.
Pievienoti augšanas hormona fragmenti (piemēri: AOD-9604 un hGH 176-191).
Augšanas hormona atbrīvotājhormona analogiem pievienots piemērs: CJC-1293.
Augšanas hormona sekrēcijas stimulatoriem pievienots piemērs: tabimorelin.
Augšanas hormona atbrīvotājpeptīdiem pievienoti piemēri: GHRP-1, -3, -4, un -5.
Augšanas faktoriem pievienoti piemēri: Thymosin-β4 un tā atvasinājumi (piemēram, TB-500).
Lai gan kobalts ir aizliegts, WADA sniegtajā ziņojumā par galvenajām izmaiņām 2018. gada aizliegtajā sarakstā atkārtoti tiek norādīts, ka B12 vitamīns, kas satur kobaltu, nav aizliegts.

S3. Beta-2-agonisti.
Precizēti parametri salbutamola dozēšanai (dalītās salbutamola devas nedrīkst pārsniegt 800 mikrogramus jebkuru 12 stundu laikā).
Pievienots piemērs: Tulobuterol.
Precizēts paziņojums par salbutamola un formoterola sliekšņiem urīnā, ko neuzskata par terapeitisku lietošanu.

S4. Hormonu un vielmaiņas modulatori.
Precizēts clomifene nosaukums atbilstoši starptautiskajam nepatentētajam nosaukumam (INN).
Precizēts GW1516 nosaukums.
AMP-aktivētās proteīnkināzes aktivatoriem pievienots piemērs: SR9009.

S5. Diurētiskie līdzekļi un maskējošie līdzekļi.
Glicerols noņemts no plazmas ekspanderu piemēriem.
M2. Ķīmiskas un fizikālas manipulācijas.
M2.2. grupā precizēts, ka aizliegtas intravenozas infūzijas un (vai) injekcijas, kuru tilpums pārsniedz 100 mililitrus divpadsmit stundu laikā (nevis 50 mililitrus sešu stundu laikā kā līdz šim), izņemot procedūras, kas likumīgi saņemtas slimnīcā, ķirurģisko procedūru laikā vai klīniskos izmeklējumos.
M3. Gēnu dopinga metodes.
Grupā precizēta redakcija, lai iekļautu pašreizējās un jaunās gēnu manipulāciju tehnoloģijas.

S6. Stimulatori.
S6b grupā pievienota viela 1,3-Dimethylbutylamine (WADA sniegtajā ziņojumā par galvenajām izmaiņām 2018. gada aizliegtajā sarakstā norādīts, ka šī viela var būt sastopama atsevišķos uztura bagātinātājos).

S8. Kanabinoīdi.
Precizēts, ka visi sintētiskie kanabinoīdi un kanabimimētiķi ir aizliegti. Noteikts izņēmums: kanabidiols.

S9. Glikokortikoīdi.
Pievienoti biežāk lietoto glikokortikoīdu piemēri.
P1. Alkohols.
Izņemts no aizliegto vielu saraksta. Šo izmaiņu nolūks nav apdraudēt drošību sporta veidos, kuros alkohola lietošana rada bažas, bet ieviest citus paņēmienus alkohola lietošanas aizliegumam šajos sporta veidos.
Monitoringa programma.
Iekļautas vielas:
2-ethylsulfanyl-1H-benzimidazole (bemitil) (sacensību un ārpussacensību laikā)
Hydrocodone (sacensību laikā).
Mitragynine un telmisartan izņemts no monitoringa programmas.


Arhīvs:
  2017: Novembris (10), Oktobris (13), Septembris (10), Augusts (13), Jūlijs (5), Jūnijs (11), Maijs (14), Aprīlis (11), Marts (13), Februāris (10), Janvāris (15),
  2016: Decembris (11), Novembris (13), Oktobris (6), Septembris (12), Augusts (7), Jūlijs (9), Jūnijs (8), Maijs (11), Aprīlis (16), Marts (21), Februāris (9), Janvāris (6),
  2015: Decembris (12), Novembris (17), Oktobris (12), Septembris (19), Augusts (32), Jūlijs (16), Jūnijs (13), Maijs (16), Aprīlis (12), Marts (14), Februāris (18), Janvāris (14),
  2014: Decembris (6), Novembris (21), Oktobris (12), Septembris (15), Augusts (26), Jūlijs (22), Jūnijs (10), Maijs (22), Aprīlis (13), Marts (18), Februāris (13), Janvāris (9),
  2013: Decembris (13), Novembris (22), Oktobris (16), Septembris (8), Augusts (10), Jūlijs (8), Jūnijs (14), Maijs (16), Aprīlis (14), Marts (15), Februāris (14), Janvāris (14),
  2012: Decembris (14), Novembris (19), Oktobris (15), Septembris (14), Augusts (8), Jūlijs (9), Jūnijs (11), Maijs (21), Aprīlis (11), Marts (8), Februāris (17), Janvāris (13),
  2011: Decembris (14), Novembris (19), Oktobris (14), Septembris (14), Augusts (14), Jūlijs (8), Jūnijs (8), Maijs (15), Aprīlis (15), Marts (9), Februāris (11), Janvāris (13),
  2010: Decembris (10), Novembris (11), Oktobris (7), Septembris (12), Augusts (10), Jūlijs (7), Jūnijs (5), Maijs (11), Aprīlis (9), Marts (12), Februāris (13), Janvāris (9),
  2009: Decembris (15), Novembris (6), Oktobris (11), Septembris (11), Augusts (6), Jūlijs (7), Jūnijs (3), Maijs (11), Aprīlis (7), Marts (12), Februāris (5), Janvāris (5),
  2008: Decembris (4), Novembris (12), Oktobris (13), Septembris (11), Augusts (9), Jūlijs (4), Jūnijs (5), Maijs (10), Aprīlis (7), Marts (14), Februāris (5), Janvāris (6),
  2007: Decembris (10), Novembris (10), Oktobris (13), Septembris (8), Augusts (4), Jūlijs (6), Jūnijs (8), Maijs (9), Aprīlis (11), Marts (12), Februāris (6), Janvāris (10),
  2006: Decembris (7), Novembris (10), Oktobris (5), Septembris (6), Augusts (6), Jūlijs (4), Jūnijs (3), Maijs (10), Aprīlis (7), Marts (4), Februāris (6), Janvāris (1),
  2005: Decembris (2), Novembris (5), Oktobris (1), Septembris (1), Augusts (3), Jūlijs (3), Jūnijs (2), Maijs (8), Aprīlis (8), Marts (5), Februāris (3), Janvāris (3),
  2004: Decembris (6), Novembris (3), Oktobris (2),
  2002: Augusts (1),

LPF Kalendārs 2017

Biedrība "Spēka Pasaule"
© 2004
Visas tirdzniecības zīmes un informācija, kas izvietota šajā portālā ir biedrības "Spēka pasaule" īpašums