Aizmirsu paroli

E-pasts

Aleksandram Kacēvičam – sudrabs Eiropas veterānu čempionātā. Ziņa papildināta

04.03.2023

Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā Eiropas čempionātā spēka trīscīņā veterāniem sv. kategorijā virs 120 kg sudraba godalgu izcīnīja Valmieras SP kluba sportists Aleksandrs Kacēvičs. Aleksandram šīs bija debijas sacensības 60+ vecuma grupā. Sportists pacēla 220 kg pietupienos (mazais sudrabs), 147,5 kg spiešanā guļus (mazā bronza), 260 kg vilkmē (mazais sudrabs), kas veidoja 627.5 kg summu. Visi šie sasniegumi ir Latvijas pirmrekordi, rezultāts vilkmē pārspēja arī Latvijas rekordu 50+ vecuma grupā.

Otrs Latvijas izlases sportists no Talsu Spēka Atlētu kluba Vitālijs Lukjaņenoks savā debijas Eiropas čempionātā finišēja 13. vietā 40+ vecuma grupas 105 kg kategorijā. Vitālijs pietupās ar 210 kg, uzspieda 150 kg un uzvilka 262,5 kg, kas ir jauns Latvijas 40+ grupas rekords un summā savāca 622,5 kg.