Komandu vērtējumi
 
 

SP Youtube SP Twitter

This is Powerlifting!

Sadarbības partneri













LČ 2012 komandu vērtējums
Atjaunots 18.12.2012
1. Apolons 135p
2. SP Valmiera 125p
3.-4. Jēkabpils SC 79.5p
3.-4. . Vikings-LSPA 79.5p
5. Rēzekne 63.5p
6. Aizkraukles SC 62.5p
7. Ķeguma nov. Rembate 55p
8.-9. Gulbenes K.S.P. 45p
8.-9. Bauskas nov. SC "Mēmele" 45p
10. Riga Powerlifting Team 34.5p
11. Evolution 33p
12. Titan Rīga 23.5p
13. Ludza 22.5p
14. Viesīte 22p
15. Madona SCK 19.5p
16.-17. SP Ādaži 18.5p
16.-17. Mevi Gym 18.5p
18. Lībava Powerlifting 17p
19. Riga Strong 16.5p
20. Georgs 5 16p
21. Talsi 15.5p
22. SK Siena 15p
23. Ineši 13p
24. Liepāja 12.5p
25. SP Inčukalns 8p
26.-28. Saldus 7p
26.-28. SP Ķekava 7p
26.-28. RSU 7p
29. RISEBA 6.5p
30. Infinity Fitness 5.5p
31.-34. Valmiera 5p
31.-34. Valmiera/Vaidava 5p
31.-34. Reaktors SK 5p
31.-34. Ape 5p
35.-36. Priekule 4.5p
35.-36.Tukums 4.5p
37.-40. Atlētika 3p
37.-40. Panatta Fitness Sigulda 3p
37.-40. F-1 3p
37.-40. Iļģuciems 3p
41.-42. Aizpute 2.5p
41.-42. Topradio 2.5p
43.-54. SP Alūksne 1p
43.-54. Sauleskalns 1p
43.-54. Dinamika 1p
43.-54. Ugāle 1p
43.-54. Carnikava 1p
43.-54. Gulbene 1p
43.-54. Salaspils 1p
43.-54. Mālpils 1p
43.-54. TM Security Latvia 1p
43.-54. Tauku iela 1 1p
43.-54. Kocēni 1p
43.-54. Skrunda 1p

LK 2012 komandu vērtējums
Atjaunots 03.12.2012
1. Evolution 152p
2. Gulbenes KSP 143p
3. Titan Rīga 76p
4. Rēzekne 60p
5. Vikings-LSPA 57,5p
6. Lībava Powerlifting 46p
7. Panatta Fitness Sigulda 43p
8. SP Ādaži 37p
9.-10. Bauskas nov. SC "Mēmele" 32p
9.-10. Ķeguma nov. Rembate 32p
11.-12. SP Valmiera 28p
11.-12. Madonas SCK 28p
13. SP Alūksne 26p
14. Riga Strong 25p
15. Aizkraukles SC 24,5p
16. Priekule 19p
17.-18. Georgs 5 15,5p
17.-18. Mevi Gym 15,5p
19. Riga Powerlifting Team 14,5p
20. Pļaviņas 14p
21. Ineši 13p
22. Talsi 12p
23. Ludza 10p
24. RISEBA 9.5p
25.-27. RSU 8p
25.-27. Atlētika 8p
25.-27. Jēkabpils SC 8p
28. Drošība Vanags 6.5p
29. Rīga 6p
30.-35. Aizpute 5p
30.-35. Valmiera JDS 5p
30.-35. Vaiņode 5p
30.-35. SP Inčukalns 5p
30.-35. Valmiera 5p
30.-35. Apolons 5p
36. Tukums 4p
37.-39. Reaktors SK 3p
37.-39. Malnava 3p
37.-39. F-1 3p
40.-43. Strong Gym 2p
40.-43. Mālpils 2p
40.-43. Balvi 2p
40.-43. Jēkabpils Latsin 2p
44.-60. Forte Iecava WPC 1p
44.-60. Atlētika Ķengarags 1p
44.-60. AD Fitness Lēdmane 1p
44.-60. SP Ķekava 1p
44.-60. "Olimps Sports" Liepāja 1p
44.-60. Rundāle 1p
44.-60. Iecava 1p
44.-60. Infinity Fitness 1p
44.-60. Tauku iela 1 1p
44.-60. SK Siena 1p
44.-60. Roja 1p
44.-60. Skrunda 1p
44.-60. Arkan 1p
44.-60. TM Security 1p
44.-60. Smiltene 1p
44.-60. Aizkraukle 1p
44.-60. RTU 1p
LČ 2011 komandu vērtējums
1. Apolons 154,5p
2. SP Valmiera 153,5p
3. Jēkabpils SC 104p
4. Bauskas nov. SC "Mēmele" 68,5p
5. Ķeguma nov. Rembate 61,5p
6. Vikings SK 51,5p
7. Aizkraukles SC 47,5p
8. Rēzekne 46,5p
9. Talsi 42,5p
10. Gulbenes KSP 40p
11. Riga Strong 30p
12. Madonas SCK 29p
13.-14. Active Life 25p
13.-14. Liepāja 25p
15. SP Ādaži 22p
16. LSPA 20,5p
17. RISEBA 18,5p
18. Ineši 18p
19. RSU 17p
20. Suntaži 15,5p
21. Rīga 14,5p
22. SP Inčukalns 13,5p
23. Ludza 11,5p
24. Mevi Gym 11p
25. Panatta Sigulda 10p
26. Georgs 5 9,5p
27.-28. Iļģuciems 7,5p
27.-28. Daugavpils 7,5p
29.-30. Saldus 7p
29.-30. Krāslava 7p
31. Jugla 6,5p
32. Atlanti 6p
33.-34. SP Ķekava 5,5p
33.-34. Vaiņode 5,5p
35. Nīcas novads 5p
36. F-1 4,5p
37.-38. Mālpils 4p
37.-38. RTU 4p
39. Valmiera 3,5p
40. Ugāle 3p
41.-43. Jēkabpils 2p
41.-43. Atlētika 2p
41.-43. Priekule 2p
44.-58. Vētra SK 1p
44.-58. Ventspils 1p
44.-58. SP Alūksne 1p
44.-58. Sedna 1p
44.-58. Olimps SK 1p
44.-58. NBS SK 1p
44.-58. Sigulda 1p
44.-58. Gulbene 1p
44.-58. Aizkraukle 1p
44.-58. Kuldīga 1p
44.-58. Ogre 1p
44.-58. Atlētika Ķengarags 1p
44.-58. Malnava 1p
44.-58. Reaktors SK 1p
44.-58. Tukums 1p

LK 2011 komandu vērtējums
1. Gulbene KSP 82p
2. Ķeguma nov. Rembate 60p
3. SP Valmiera 38p
4. SP Ādaži 36,5p
5. SP Alūksne 34p
6. Active Life 31p
7. Vikings 28p
8.-10. Riga Strong 25p
8.-10. Ineši 25p
8.-10. Madonas CSK 25p
11.-13. Rēzekne 20p
11.-13. Talsi 20p
11.-13. LSPA 20p
14. SP Inčukalns 17p
15. Suntaži 15,5p
16. Jēkabpils SC 12p
17. Bauska 11,5p
18. Ventspils 11p
19.-20. Mevi Gym 10p
19.-20. Georgs 5 10p
21. Panatta Sigulda 9p
22. SK Vētra 8,5p
23. Forte Iecava WPC 8p
24. Liepāja 7p
25.-27. Aizkraukle 6p
25.-27. Apolons 6p
25.-27. Panatta 6p
28.-30. Sigulda 5p
28.-30. Evolution 5p
28.-30. Nīcas novads 5p
31.-32. Sedna 4p
31.-32. RTU 4p
33. Malnava 3p
34. SP Ķekava 2,5p
35.-39. F-1 2p
35.-39. Atlētika Ķengarags 2p
35.-39. Rīga 2p
35.-39. Ludza 2p
35.-39. Valmiera 2p
40.-54. Valmieras JDS 1p
40.-54. Sigulda Sporting 1p
40.-54. "Harmonija SPA" 1p
40.-54. Ogre 1p
40.-54. "Anniņmuiža" 1p
40.-54. RTK 1p
40.-54. Strazdumuižas vsk. 1p
40.-54. LBK 1p
40.-54. Ugāle 1p
40.-54. Kandava 1p
40.-54. Aizpute 1p
40.-54. Skrunda 1p
40.-54. Saldus 1p
40.-54. Atlētika 1p
40.-54. Reaktors SK 1p
LČ 2010 komandu vērtējums
1. Spēka Pasaule 165p
2. Apolons 132p
3. Jēkabpils SC 97p
4. Ventspils 61,5p
5. Rēzekne 45p
6. Bauska 44p
7. Aizkraukles SC 41,5p
8. Rembate 39,5p
9. Liepāja 33p
10. Talsi 28,5
11. Madonas SCK 28p
12. Riga Strong 27p
13. Vikings 25,5p
14. Priekule 23p
15. Sportima 22,5
16. Gulbenes KSP 21p
17. Rēzeknes n.p. 19p
18.-19. LSPA 16p
18.-19. Jelgavas Atlanti 16p
20. Iecava 11p
21.-22. Ineši 9p
21.-22. Vaiņode 9p
23.-26. SP Ķekava 7p
23.-26. Ķekava 7p
23.-26. Daugavpils 7p
23.-26. Olaine 7p
27. Kandava 6p
28.-30. Active Life 5p
28.-30. Jaunķemeri Fitness 5p
28.-30. Krāslava 5p
31.-34. SK Lāčplēsis 4p
31.-34. SP Ādaži 4p
31.-34. RTU 4p
31.-34. Iļģuciems 4p
35. Ķīpsala 3p
36.-37. Kuldīga 2p
36.-37. SP Inčukalns 2p
38.-53. Atlantis 1p
38.-53. F-1 1p
38.-53. Islande Hotel 1p
38.-53. LIDO 1p
38.-53. Mevy Gym 1p
38.-53. Nīca 1p
38.-53. Sedna 1p
38.-53. Sigulda 1p
38.-53. SP Alūksne 1p
38.-53. Strong Gym 1p
38.-53. Ugāle 1p
38.-53. Vildzēni 1p
38.-53. Vecpiebalga 1p
38.-53. Aizpute 1p
38.-53. Skorpions 1p
38.-53. Suntaži 1p
   
   
   

LK 2010 komandu vērtējums
1. Gulbenes KSP 66p
2. Riga Strong 35p
3. SP - Ādaži 30p
4. Vikings 29p
5. SP - Valmiera 21p
6. SP - Alūksne 20p
7.-8. Ineši 18p
7.-8. Rēzekne 18p
9. Jēkabpils SC 16,5p
10. LSPA 13p
11.-12. Rēzeknes n.p. 12p
11.-12. WPC-WPO Latvija 12p
13. Apolons 9,5p
14.-15. Ķekava 9p
14.-15. Bauska 9p
16. Aizkraules SC 8,5p
17. Ventspils 8p
18.-21. Madonas SCK 7p
18.-21. Tukums 7p
18.-21. Talsi 7p
18.-21. Viesīte 7p
22.-24. Gold Barbell 6p
22.-24. Panatta Sigulda 6p
22.-24. Active Life 6p
25. Smiltene 5p
26. Malnava 4,5p
27. Ape 3p
28.-29. RTU 2,5p
28.-29. Iecava 2,5p
30.-31. J.Daliņa stadions - Valmiera 2p
30.-31. Sporting Sigulda 2p
32.-38. Valmiera 1p
32.-38. Cēsis 1p
32.-38. Piņķi 1p
32.-38. Ugāle 1p
32.-38. Kuldīga 1p
32.-38. Mērsrags 1p
32.-38. Suntaži 1p
LČ 2009 komandu vērtējums
1. Spēka Pasaule 88p
2. Jēkabpils SC 59p
3. Aizkraukles SC 49,5p
4. Apolons 42,5p
5. Rēzekne 29p
6. Bauska 20p
7. Extrim 15p
8. Vikings 14p
9.-10. AZ Fitness 13p
9.-10. F-1 13p
11. Talsi 12p
12. Vaiņode 8p
13.-15. Madona SCK 7p
13.-15. Tukums 7p
13.-15. Valmiera 7p
16.-17. Rembate 5p
16.-17. Priekule 5p
18.-19. Ventspils 4p
18.-19. Sporting 4p
20.-22. Jaunķemeri Fitness 3p
20.-22. Panatta Sigulda 3p
20.-22. Liepāja 3p
23.-34. Active Life 2p
23.-34. Daugavpils 2p
23.-34. LSPA 2p
23.-34. Salaspils 2p
23.-34. Kuldīga 2p
23.-34. Olaine 2p
23.-34. Dobele 2p
23.-34. NAA 2p
23.-34. Alūksne SP 2p
23.-34. RTU 2p
23.-34. Atlētika 2p
23.-34. Lutriņu pagasts 2p
35.-56. Aizpute 1p
35.-56. Triumfs 1p
35.-56. Ērgļi 1p
35.-56. Iecava 1p
35.-56. Jelgava 1p
35.-56. Gulbene 1p
35.-56. Infinity 1p
35.-56. Strong Gym 1p
35.-56. Balvi 1p
35.-56. Ugāle 1p
35.-56. Jaunpils 1p
35.-56. Kandava 1p
35.-56. Atlanti 1p
35.-56. Georgs 5 1p
35.-56. Global Fitness 1p
35.-56. Reaktors 1p
35.-56. Iļģuciems 1p
35.-56. Ķīpsala 1p
35.-56. Valdemārpils 1p
35.-56. Mērsrags 1p
35.-56. Lido 1p
35.-56. SabineS 2p

LK 2009 komandu vērtējums
1. Rēzekne 30p
2. Spēka Pasaule 29p
3. Alūksne SP 25p
4. Vikings 19p
5. Atlētika 16p
6. Balvi 14p
7.-9. Bauska 12p
7.-9. Jēkabpils SC 12p
7.-9. Gulbene 12p
10.-11. Strong Gym 9p
10.-11. Panatta Sigulda 9p
12.-13. Madona 8p
12.-13. Active Life 8p
14.-15. Sporting Sigulda 7p
14.-15. Aizkraukles SC 7p
16.-17. Raiskums 6p
16.-17. Apolons 6p
18. Valmiera 5p
19. Georgs 5 4p
20. Talsi 3p
22.-24. Olaine 2p
22.-24. Jaunķemeri 2p
22.-24. Rifs 2p
24.-30. Extrim 1p
24.-30. Global Fitness 1p
24.-30. Olaine 1p
24.-30. Iecava 1p
24.-30. Tukums 1p
24.-30. Limbaži 1p
24.-30. Sigulda 1p

LPF Kalendārs 2017









Biedrība "Spēka Pasaule"
© 2004
Visas tirdzniecības zīmes un informācija, kas izvietota šajā portālā ir biedrības "Spēka pasaule" īpašums