Aizmirsu paroli

E-pasts

Noslēdzies 2022. gada Latvijas čempionāts spēka trīscīņā U18 un U23 grupās

09.05.2022

Gulbenē noslēdzies 2022. gada Latvijas čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā jauniešiem, juniorēm un junioriem. Sacensības norisinājās vien 3 mēnešus pēc pārceltā 2021. gada čempionāta un aizsāka jaunu tradīciju – Open čempionāts trīscīņā notiek rudenī, savukārt čempionāts vecuma grupām – pavasarī.

Jaunie sportisti bija ieradušies no 10 klubiem. Par augstvērtīgāko sniegumu parūpējās jaunietis Raimunds Vanags no Tukuma GoldBarbell (78.25 IPF GL p.), juniore Amanda Veikšāne no SP Valmiera (61.50 IPF GL p.) un juniors Rihards Rožkalns no Talsu Spēka Atlētiem (82.18 IPF GL p.).

Latvijas rekordus laboja Raimunds Vanags (Gold Barbell Tukums), Šķila Alberts-Aleksandrs (Powerlab), Rihards Rožkalns (Talsu Spēka Atlēti) un Elīna Vīksne (Daugavpils PSK). Startējot ārpus konkurences un ceļot ar ekipējumu, rekordu latiņu vīriem uzstādīja Ernests Višķers (Rēzeknes PSP).

Komandu vērtējumā triumfēja Gulbenes KSP komanda (jauniešu grupa) un SP Valmiera komandas (junioru sieviešu un junioru vīriešu grupās).

Sacensību gaitā Nacionālās kategorijas tiesneša kvalifikāciju ieguva Amanda Veikšāne (SP Valmiera).