Aizmirsu paroli

E-pasts

Noslēdzies šī gada pēdējais “Latvijas spēcīgākā pilsēta” posms

16.09.2020

Sestdien, 12. septembrī pasākuma “Lapu upe Lēdurga” ietvaros norisinājās “Krimuldas svaru stieņa grāvējs” – noslēdzošais no šī gada “Latvijas spēcīgākā pilsēta” projekta posmiem. Pēc lietainās nedēļas, kad saulīte beidzot lutināja, daudzi tomēr izvēlējās laiskoties un vērot sacensības no malas. Tomēr sacensības apmeklēja ilggadējie projekta entuziasti no citām pilsētām.
Vīru kategorijā pirmo vietu ar 170 reizēm ieņēma Jelgavnieks Andris Livandovskis, otrajā vietā, atpaliekot tikai par 3 uzspiestām reizēm, Sandis Kūms, bet trešajā Jevgenijs Gecko ar uzspiestām 111 reizēm.
Sieviešu kategorijā pirmo vietu ar uzspiestām 65 reizēm ieņēma Jolanta Sviķe, otrajā Elīna Liepniece ar 40 uzspiestām reizēm, bet nedaudz atpalika un 3. vietu ieņēma Santa Ansonska.
Jauniešu kategorijā ar uzspiestām 203 reizēm pirmo vietu ieņēma Kristaps Blūmanis, otro un trešo vietu sadalīja Olafs Miklavs un Rinalds Lapsiņš.
Spēcīgākā jauniete izrādījās Luīze Stendere Šteinberga ar uzspiestām 5 reizēm, otro un trešo vietu ar vienādu rezultātu sadalīja Melānija Sviķe un Amanda Paula Rukmane.
Kopā 40 dalībniekiem izdevās pacelt 57810 kg.