Aizmirsu paroli

E-pasts

Noslēgušies 2021. g. Gulbenes novada čempionāti spēka trīscīņā un spiešanā guļus

04.10.2021

Oktobra pirmajās brīvdienās noslēgušās uzreiz 2 sacensības: Gulbenes novada čempionāts spiešanā guļus – LK izcīņas spiešanā guļus Vidzemes reģiona posms un Gulbenes novada čempionāts spēka trīscīņā.

Līdz ar šīm sacensībām noslēgusies puse no LK izcīņas spiešanā guļus sacensībām un iezīmējusi 2 līderkomandas – jēkabpiliešus un gulbeniešus. Jāpiemin, ka par uzvaru var cīnīties vēl 4 komandas – rēzeknieši, madonieši, aizkrauklieši, baušķenieki.

Sacensības trīscīņā, savukārt, bija vienīgās spēka trīscīņas sacensības šogad, neskaitot gaidāmos Latvijas čempionātus. Tajās pārliecinošu komandu uzvaru plūca mājinieki, aiz sevis atstājot madoniešus. Par augstvērtīgākajiem rezultātiem parūpējās Marika Magaziņa (Gulbene KSP) un Ēriks Kaparšmits (SP Alūksne).

Arī spiešanas sacensībās uzvarēja gulbeniešu komanda, aiz sevis atstājot jēkabpiliešus un madoniešus. Labākie sniegumi padevās Marikai Magaziņai (Gulbene KSP) un Aivim Plociņam (Krāslava). Aivis šajā turnīrā kļuva par pirmo jaunieti Latvijas vēsturē, kurš sacensībās bez ekipējuma uzspiedis 200 kg svaru stieni!

Rezultāti spiešanā guļus un spēka trīscīņā.