Aizmirsu paroli

E-pasts
Sievietes 52.0 Raimonda Butienė LTU Mažeikių švyturys
Sievietes 52.0 Julija Protasova Libava Powerlifting
Sievietes 57.0 Lina Liatukienė LTU Mažeikių švyturys
Sievietes 63.0 Laura Laivienė LTU Mažeikių švyturys
Sievietes 63.0 Natālija Lapuha Aizkraukles Sporta centrs
Sievietes 63.0 Lidija Grauba --Individuāli--
Sievietes 63.0 Ilze Morgunova Jēkabpils sporta centrs
Sievietes 63.0 Diana Ivanova Jēkabpils sporta centrs
Sievietes 72.0 Patricija Marta Zālīte OWL GYM, Fitnesa klubs
Sievietes 72.0 Dagmāra Arkliņa --Individuāli--
Sievietes 84.0 Jurgita Strazdauskienė LTU Mažeikių švyturys
Sievietes 84.0 Lina Veinberger LTU Mažeikių švyturys
Sievietes 84.0+ Arta Brūvere Jēkabpils sporta centrs
Sievietes 84.0+ Arina Koļesņikova Jēkabpils sporta centrs
Sievietes 84.0+ Karina Grigorjeva Libava Powerlifting
Jaunieši 59.0 Eimantas Valeiša LTU Mažeikių švyturys
Jaunieši 59.0 Saulius Raudonius LTU Mažeikių švyturys
Jaunieši 59.0 Vasīlijs Kudrjavcevs Aizkraukles Sporta centrs
Jaunieši 59.0 Valentīns Fjodorovs Aizkraukles Sporta centrs
Jaunieši 59.0 Edvīns Kranga Apolons, Jelgavas sporta klubs
Jaunieši 59.0 Aleksejs Demeško Libava Powerlifting
Jaunieši 66.0 Roberts Kaļķis OWL GYM, Fitnesa klubs
Jaunieši 66.0 Rimants Sviderskis Aizkraukles Sporta centrs
Jaunieši 66.0 Raivis Cēsnieks Apolons, Jelgavas sporta klubs
Jaunieši 74.0 Tautvydas Jakomas LTU Mažeikių švyturys
Jaunieši 74.0 Raivis Grūbe Aizkraukles Sporta centrs
Jaunieši 74.0 Lukas Vanagas LTU Mažeikių švyturys
Jaunieši 74.0 Ēriks Miķelsons Apolons, Jelgavas sporta klubs
Jaunieši 83.0 Dmitrijs Maksjura OWL GYM, Fitnesa klubs
Jaunieši 83.0 Gvidas Ciplinskas LTU Mažeikių švyturys
Jaunieši 83.0 Artūrs Burkevičs Laimīte, BJC
Jaunieši 83.0 Kalvis Puķis Libava Powerlifting
Jaunieši 93.0 Aleksejs Dorožko OWL GYM, Fitnesa klubs
Jaunieši 93.0 Roberts Ermansons --Individuāli--
Jaunieši 120.0 Rolands Gasparsons Aizkraukles Sporta centrs
Jaunieši 120.0 Vitalijs Sņegirevs Jēkabpils sporta centrs
Juniori 59.0 Armandas Paulauskas LTU Mažeikių švyturys
Juniori 59.0 Salvis Četiņš Aizkraukles Sporta centrs
Juniori 66.0 Catalin Cozmic Rīgas Čiekurkalna pamatskola
Juniori 74.0 Nikolajs Teterins OWL GYM, Fitnesa klubs
Juniori 74.0 Mareks Eberliņš Aizkraukles Sporta centrs
Juniori 74.0 Artūrs Lukomskis Laimīte, BJC
Juniori 74.0 Kristaps Vētra Apolons, Jelgavas sporta klubs
Juniori 74.0 Eduards Šveimrauss Apolons, Jelgavas sporta klubs
Juniori 83.0 Radminas Antanavičius LTU Mažeikių švyturys
Juniori 83.0 Lauris Pojasņikovs Aizkraukles Sporta centrs
Juniori 83.0 Raivo Brakšis Libava Powerlifting
Juniori 93.0 Ričardas Songaila --Individuāli--
Juniori 93.0 Linas Raižis Libava Powerlifting
Juniori 93.0 Jānis Zālītis Libava Powerlifting
Juniori 105.0 Egīls Ziediņš Laimīte, BJC
Juniori 105.0 Juris Duka Libava Powerlifting
Juniori 120.0 Salvis Volkovs Aizkraukles Sporta centrs
Vīrieši 59.0 Guntars Zariņš Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 66.0 Juliāns Barkanovs Libava Powerlifting
Vīrieši 74.0 Aleksandrs Andronovs Jēkabpils sporta centrs
Vīrieši 74.0 Ronalds Linde Apolons, Jelgavas sporta klubs
Vīrieši 74.0 Andris Šmits Libava Powerlifting
Vīrieši 83.0 Juris Cielavs Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 83.0 Dainius Vėžauskas LTU Mažeikių švyturys
Vīrieši 83.0 Raivis Kalniņš Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 83.0 Vjačeslavs Gančeris Apolons, Jelgavas sporta klubs
Vīrieši 83.0 Aleksandrs Jeršeslavcevs Jēkabpils sporta centrs
Vīrieši 93.0 Gints Reinholds Aizkraukles Sporta centrs
Vīrieši 93.0 Jānis Cēsnieks Apolons, Jelgavas sporta klubs
Vīrieši 93.0 Matīss Janšauskis Apolons, Jelgavas sporta klubs
Vīrieši 93.0 Armands Rozentāls Libava Powerlifting
Vīrieši 105.0 Nikita Avdejevs OWL GYM, Fitnesa klubs
Vīrieši 105.0 Gatis Grandāns Līvbērzes SC
Vīrieši 105.0 Matas Gedmintas --Individuāli--
Vīrieši 105.0 Rolands Vjaters Jēkabpils sporta centrs
Vīrieši 120.0 Sandis Kūms Līvbērzes SC
Seniori I 66.0 Staņislavs Holkins Aizkraukles Sporta centrs
Seniori I 66.0 Sergejs Berzuls Libava Powerlifting
Seniori I 74.0 Sergejs Cviguns --Individuāli--
Seniori I 83.0 Gintaras Vitkevičius LTU Mažeikių švyturys
Seniori I 93.0 Ēriks Kanbergs Talsu Spēka Atlēti
Seniori I 93.0 Andris Rimeiķis Jēkabpils sporta centrs
Seniori I 93.0 Mareks Pūķis Libava Powerlifting
Seniori I 105.0 Andrius Narmontas LTU Mažeikių švyturys
Seniori I 105.0 Židrjus Sabaļausks Jēkabpils sporta centrs
Seniori I 120.0+ Dzintars Roga --Individuāli--
Seniori II 66.0 Rimantas Sakeris --Individuāli--
Seniori II 66.0 Nodaras Kryževičius LTU Mažeikių švyturys
Seniori II 66.0 Ivans Solovjovs Aizkraukles Sporta centrs
Seniori II 93.0 Sergejus Zolotriovas LTU Mažeikių švyturys
Seniori II 105.0 Darius Ereksonas LTU Mažeikių švyturys
Seniori II 105.0 Staņislavs Rasims Aizkraukles Sporta centrs
Seniori II 120.0 Vjačeslavs Naumovs Jēkabpils sporta centrs
Seniori III 66.0 Jevgēnijs Vorobjovs Aizkraukles Sporta centrs
Seniori III 66.0 Eriks Dumarovs Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori III 66.0 Eriks Dumarovs Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori III 83.0 Antanas Micius LTU Mažeikių švyturys
Seniori III 83.0 Aleksandras Sigeriovas LTU Mažeikių švyturys
Seniori III 93.0 Jānis Lapels Jelgavas sporta klubs Apolons
Seniori III 93.0 Egīls Zeilišs Apolons, Jelgavas sporta klubs
Seniori III 93.0 Jānis Lapels Apolons, Jelgavas sporta klubs
Seniori III 120.0 Māris Neiders Apolons, Jelgavas sporta klubs
Seniori III 120.0 Egīls Zeilišs Apolons, Jelgavas sporta klubs
Seniori III 120.0+ Dainis Reinholds Aizkraukles Sporta centrs
Seniori III 120.0+ Valdis Brinks --Individuāli--
Seniori III 120.0+ Aigars Upelnieks Apolons, Jelgavas sporta klubs