Aizmirsu paroli

E-pasts
Sievietes 52.0 Larisa Cīrule Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes 52.0 Svetlana Svjatnaja PowerLab
Sievietes 52.0 Aurika Žukauskaitė LTU Mažeikių švyturys
Sievietes 57.0 Danīna Dace Krūmiņa Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes 57.0 Marika Žarkova Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Sievietes 57.0 Elīna Liepniece Olymp Rīga
Sievietes 57.0 Marianna Maļinovska Sporta klubs Rembate
Sievietes 63.0 Natalija Lapuha Aizkraukles Sporta centrs
Sievietes 63.0 Guna Šulmane Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Sievietes 63.0 Gabija Martinkute LTU Mažeikių švyturys
Sievietes 63.0 Aiste Motiečė LTU Mažeikių švyturys
Sievietes 63.0 Ilze Morgunova Jēkabpils sporta centrs
Sievietes 63.0 Marina Šarova Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Sievietes 72.0 Olga Miglāne Jēkabpils sporta centrs
Sievietes 72.0 Skaidrīte Voiko Jēkabpils sporta centrs
Sievietes 72.0 Amanda Veikšāne Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Sievietes 72.0 Ilze Brice Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Sievietes 72.0 Līva Bērziņa Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Sievietes 72.0 Anita Lebedeva Arkan Sport
Sievietes 72.0 Vija Dz;erve Sporta klubs Rembate
Sievietes 72.0 Ilze Gailīte Sporta klubs Rembate
Sievietes 72.0 Sanita Sināte Sporta klubs Rembate
Sievietes 84.0 Baiba Krauze Sporta klubs Rembate
Sievietes 84.0+ Ginta Ezeriņa Rauna
Sievietes 84.0+ Arīna Koļesņikova Jēkabpils sporta centrs
Sievietes 84.0+ Nataša Ņikitina Jēkabpils sporta centrs
Jaunieši 53.0 Vasilijs Kudrjavcevs Aizkraukles Sporta centrs
Jaunieši 66.0 Arturs Sviderskis Aizkraukles Sporta centrs
Jaunieši 66.0 Rolands Cīrulis Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši 66.0 Druvis Reiniks Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Jaunieši 74.0 Ralfs Saulītis Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Jaunieši 74.0 Artūrs Grišins Jēkabpils sporta centrs
Jaunieši 83.0 Aivis Plociņš Krāslava
Jaunieši 83.0 Artis Rūtiņš Jēkabpils sporta centrs
Jaunieši 83.0 Edgars Mediņš Bauska
Jaunieši 83.0 Daniels Sindijs Blāķis Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Jaunieši 83.0 Hugo Prauliņš Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Jaunieši 93.0 Aleksandrs Kriuvšovs Bauska
Jaunieši 93.0 Roberts Saulītis Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Juniori 74.0 Rūdolfs Vilcāns Bauska
Juniori 83.0 Mihaels Rapoports Aizkraukles Sporta centrs
Juniori 83.0 Eriks Mašinskis Jēkabpils sporta centrs
Juniori 83.0 Robertas Višinskas LTU Mažeikių švyturys
Juniori 83.0 Edgars Ivanovs Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Juniori 105.0 Olegs Kudrjavcevs Aizkraukles Sporta centrs
Juniori 105.0 Ņikita Ļutovs Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Juniori 120.0 Salvis Volkovs Aizkraukles Sporta centrs
Vīrieši 59.0 Andrejs Šilo Gulbenes KSP sporta klubs
Vīrieši 59.0 Guntars Zariņš Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 66.0 Mantas Kryževičius LTU Mažeikių švyturys
Vīrieši 66.0 Artūrs Jansons Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Vīrieši 66.0 Juliāns Barkanovs Libava Powerlifting
Vīrieši 74.0 Aleksandrs Andronovs Jēkabpils sporta centrs
Vīrieši 74.0 Albertas Motiečius LTU Mažeikių švyturys
Vīrieši 74.0 Jānis Bergholds Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Vīrieši 83.0 Andžejs Riba Bauska
Vīrieši 83.0 Agris Līcis-Līcītis Jēkabpils sporta centrs
Vīrieši 83.0 Raivis Kalniņš Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 93.0 Juris Cielavs Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 93.0 Raimonds Liepins Legacy
Vīrieši 93.0 Aigars Cīrulis Gulbenes KSP sporta klubs
Vīrieši 93.0 Elvijs Žieds Bauska
Vīrieši 93.0 Andris Lūsis PowerLab
Vīrieši 105.0 Jevgenijs Gecko Aizkraukles Sporta centrs
Vīrieši 105.0 Gatis Grandāns Jelgavas novada SC
Vīrieši 105.0 Dzintars Lācis Gulbenes KSP sporta klubs
Vīrieši 105.0 Arvīds Dzalbs Krāslava
Vīrieši 105.0 Rolands Vjaters Jēkabpils sporta centrs
Vīrieši 120.0 Sandis Kūms Jelgavas novada SC
Vīrieši 120.0 Maksims Adējevs Bauska
Vīrieši 120.0 Edgars Tīfentāls Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Vīrieši 120.0 Eduards Gaujēns Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 120.0 Jevgenijs Gecko Olymp Rīga
Vīrieši 120.0+ Ainārs Babris Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 120.0+ Tadas Grimaila Aizkraukles Sporta centrs
Seniori I 74.0 Sergejs Cviguns Vecumnieku SK 1994
Seniori I 74.0 Rolands Degro Jēkabpils sporta centrs
Seniori I 74.0 Guntis Apse Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Seniori I 83.0 Edijs Ezeriņš Rauna
Seniori I 83.0 Armands Naglāzs Bauska
Seniori I 93.0 Māris Barovskis Bauska
Seniori I 93.0 Ēriks Kanbergs Gold Barbell Tukums
Seniori I 105.0 Vasīlijs Kovtūns Bauska
Seniori I 105.0 Vladimirs Panomarjovs Bauska
Seniori I 105.0 Maksims Udalovs PowerLab
Seniori I 105.0 Virginijus Kanapinskas LTU Mažeikių švyturys
Seniori I 105.0 Lauris Ceļš Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Seniori I 120.0 Židrjus Sabaļausks Jēkabpils sporta centrs
Seniori I 120.0 Vjačeslavs Naumovs Jēkabpils sporta centrs
Seniori I 120.0+ Dzintars Roga Vecumnieku SK 1994
Seniori I 120.0+ Jānis Putniņš Sporta klubs Rembate
Seniori II 59.0 Rimantas Sakeris LTU Victoria
Seniori II 66.0 Nodaras Kryževičius LTU Mažeikių švyturys
Seniori II 74.0 Ilmārs Laksa Sporta klubs Rembate
Seniori II 83.0 Ringolds Kļaviņš Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori II 83.0 Aleksandrs Miglāns Jēkabpils sporta centrs
Seniori II 93.0 Uldis Veliks Sporta klubs Rembate
Seniori II 105.0 Stanislavs Rasims Aizkraukles Sporta centrs
Seniori II 105.0 Felikss Žieds Bauska
Seniori II 105.0 Igors Prokopenko PowerLab
Seniori II 105.0 Vilnis Tjarve Gold Barbell Tukums
Seniori II 120.0 Vitālijs Snegirevs Jēkabpils sporta centrs
Seniori II 120.0+ Ivars Rigasts Bauska
Seniori II 120.0+ Aivars Gailītis Sporta klubs Rembate
Seniori III 59.0 Jevgenijs Vorobjovs Aizkraukles Sporta centrs
Seniori III 74.0 Staņislavs Fiļipovs Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Seniori III 74.0 Vytautas Šiurkus LTU Mažeikių švyturys
Seniori III 74.0 Zigfrīds Hermanis Sporta klubs Rembate
Seniori III 83.0 Ainārs Leimanis Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Seniori III 83.0 Jānis Dzērve Sporta klubs Rembate
Seniori III 93.0 Jānis Lapels Apolons, Jelgavas sporta klubs
Seniori III 93.0 Sergejs Burīlovs Bauska
Seniori III 93.0 Juris Kloppe Gold Barbell Tukums
Seniori III 105.0 Vilnis Tjarve Gold Barbell Tukums
Seniori III 105.0 Voldemārs Madalāns Sporta klubs Rembate
Seniori III 105.0 Jānis Lapels Apolons, Jelgavas sporta klubs
Seniori III 120.0 Dainis Pridāns Gold Barbell Tukums
Seniori III 120.0 Jānis Babris Sporta klubs Rembate
Seniori III 120.0+ Dainis Reinholds Aizkraukles Sporta centrs