Aizmirsu paroli

E-pasts
Sievietes 47.0 Larisa Cīrule Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes 47.0 Iveta Ratniece Jēkabpils sporta centrs
Sievietes 52.0 Marika Žarkova Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Sievietes 52.0 Danīna Dace Krūmiņa Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes 57.0 Annija Roga Vecumnieku SK
Sievietes 57.0 Svetlana Svjatnaja PowerLab
Sievietes 57.0 Marianna Maļinovska Sporta klubs Rembate
Sievietes 57.0 Elīna Liepiņa Viesīte
Sievietes 57.0 Elīna Liepniece Olymp Rīga
Sievietes 57.0 Daniela Keita Lielupe Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Sievietes 63.0 Natālija Lapuha Aizkraukles Sporta centrs
Sievietes 63.0 Aleksa Zommere Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Sievietes 63.0 Marina Šarova Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Sievietes 63.0 Lidija Grauba PowerLab
Sievietes 63.0 Guna Šulmane Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Sievietes 63.0 Linda Bekusova Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes 63.0 Ilze Morgunova Jēkabpils sporta centrs
Sievietes 72.0 Amanda Veikšāne Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Sievietes 72.0 Ilze Brice Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Sievietes 72.0 Līva Bērziņa Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Sievietes 72.0 Agnese Roga Vecumnieku SK
Sievietes 72.0 Anita Lebedevs Arkan Sport
Sievietes 72.0 Madara Ķimeniece Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Sievietes 72.0+ Ginta Ezeriņa Rauna
Sievietes 72.0+ Zane Silmanoviča Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Sievietes 72.0+ Arina Koļesņikova Jēkabpils sporta centrs
Jaunieši 59.0 Vasilijs Kudrjavcevs Aizkraukles Sporta centrs
Jaunieši 66.0 Artūrs Sviderskis Aizkraukles Sporta centrs
Jaunieši 66.0 Druvis Reiniks Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Jaunieši 66.0 Rolands Cīrulis Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši 74.0 Edgars Mediņš Bauska
Jaunieši 74.0 Ralfs Saulītis Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Jaunieši 74.0 Noels Turlajs Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Jaunieši 83.0 Daniels Sindijs Blāķis Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Jaunieši 83.0 Hugo Prauliņš Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Jaunieši 93.0 Aleksandrs Kriušovs Bauska
Jaunieši 93.0 Roberts Saulītis Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Jaunieši 105.0+ Sandris Saškovs Bauska
Juniori 59.0 Salvis Čeriņš Aizkraukles Sporta centrs
Juniori 66.0 Rimants Sviderskis Aizkraukles Sporta centrs
Juniori 66.0 Edgars Jurkāns Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Juniori 66.0 Andrejs Šilo Gulbenes KSP sporta klubs
Juniori 74.0 Lauris Pojasņikovs Aizkraukles Sporta centrs
Juniori 74.0 Mareks Eberliņs Aizkraukles Sporta centrs
Juniori 74.0 Rūdolfs Vilcāns Bauska
Juniori 74.0 Ēriks Markalovs Bauska
Juniori 74.0 Olegs Bikovs Jēkabpils sporta centrs
Juniori 83.0 Ēriks Meijerhofers Bauska
Juniori 83.0 Edgars Ivanovs Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Juniori 83.0 Eriks Mašinskis Jēkabpils sporta centrs
Juniori 83.0 Artis Rūtiņš Jēkabpils sporta centrs
Juniori 83.0 Matīss Turlajs Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Juniori 93.0 Ričardas Songaila LTU Victoria
Juniori 93.0 Ņikita Ļutovs Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Juniori 93.0 Artūrs Hļebņikovs Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Juniori 105.0+ Salvis Volkovs Aizkraukles Sporta centrs
Vīrieši 59.0 Rimantas Sakeris LTU Victoria
Vīrieši 66.0 Artūrs Jansons Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Vīrieši 66.0 Guntars Zariņš Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 74.0 Aleksandrs Andronovs Jēkabpils sporta centrs
Vīrieši 74.0 Artis Banders Jēkabpils sporta centrs
Vīrieši 83.0 Andžejs Riba Bauska
Vīrieši 83.0 Jurijs Djukovs Arkan Sport
Vīrieši 83.0 Agris Līcis-Līcītis Jēkabpils sporta centrs
Vīrieši 93.0 Ričardas Milkeris LTU Victoria
Vīrieši 93.0 Gints Reinholds Aizkraukles Sporta centrs
Vīrieši 93.0 Elvijs Žieds Bauska
Vīrieši 93.0 Andrejs Osijuks Bauska
Vīrieši 93.0 Màrtiņś Lielups Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 93.0 Aigars Cīrulis Gulbenes KSP sporta klubs
Vīrieši 105.0 Gatis Grandāns Jelgavas novada SC
Vīrieši 105.0 Armands Šjadis Bauska
Vīrieši 105.0 Nauris Dambis Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Vīrieši 105.0 Rolands Vjaters Aizkraukles Sporta centrs
Vīrieši 105.0 Dzintars Lācis Gulbenes KSP sporta klubs
Vīrieši 120.0 Sandis Kūms Jelgavas novada SC
Vīrieši 120.0 Maksims Adējevs Bauska
Vīrieši 120.0 Aleksejs Losevs PowerLab
Vīrieši 120.0 Jevgenijs Gecko Olymp Rīga
Seniori I 59.0 Staņislavs Holkins Aizkraukles Sporta centrs
Seniori I 66.0 Guntis Apse Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Seniori I 83.0 Deniss Trusle Olaines SC
Seniori I 83.0 Edijs Ezeriņš Rauna
Seniori I 83.0 Armands Naglāzs Bauska
Seniori I 83.0 Raivis Bogdanovs Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori I 93.0 Māris Barovskis Bauska
Seniori I 93.0 Māris Orlovs Viesīte
Seniori I 93.0 Ēriks Veldre Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori I 93.0 Ingars Krūmiņs Jēkabpils sporta centrs
Seniori I 105.0 Vasīlijs Kovtūns Bauska
Seniori I 105.0 Vladimirs Ponamarjovs Bauska
Seniori I 105.0 Lauris Ceļš Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Seniori I 120.0 Normunds Kačanovs PowerLab
Seniori I 120.0 Marks Daugavets PowerLab
Seniori I 120.0 Vjačeslavs Naumovs Jēkabpils sporta centrs
Seniori I 120.0+ Dzintars Roga Vecumnieku SK
Seniori I 120.0+ Jānis Putniņš Sporta klubs Rembate
Seniori II 59.0 Rimantas Sakeris LTU Victoria
Seniori II 66.0 Ivans Solovjovs Aizkraukles Sporta centrs
Seniori II 83.0 Ringolds Kļaviņš Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori II 93.0 Uldis Veliks Sporta klubs Rembate
Seniori II 93.0 Dainis Zaķis Bauska
Seniori II 105.0 Felikss Žieds Bauska
Seniori II 120.0 ARVYDAS KLEINOVAS LTU Mažeikių švyturys
Seniori II 120.0 Vitālijs Snegirevs Jēkabpils sporta centrs
Seniori II 120.0+ Ivars Rigasts Bauska
Seniori III 59.0 Jevgenijs Vorobjovs Aizkraukles Sporta centrs
Seniori III 83.0 Roberts Šeņins F1 Sporta klubs
Seniori III 83.0 Ainārs Leimanis Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Seniori III 93.0 Sergejs Burilovs Bauska
Seniori III 105.0 Stanislavs Rasims Aizkraukles Sporta centrs
Seniori III 120.0+ Dainis Reinholds Aizkraukles Sporta centrs