Aizmirsu paroli

E-pasts
Sievietes 52.0 Julija Protasova 1994 Libava Powerlifting
Sievietes 52.0 Iveta Ratniece 1970 Jēkabpils sporta centrs
Sievietes 57.0 Elīna Liepniece 1995 Olymp Rīga
Sievietes 84.0+ Arina Koļesņikova 1997 Jēkabpils sporta centrs
Sievietes 84.0+ Ariadna Kostina 1990 Bauska
Jaunieši 66.0 Markuss Novikovs 2005 Bauska
Jaunieši 74.0 Damirs Mišovs 2007 Jēkabpils sporta centrs
Jaunieši 74.0 Daniels Pols 2006 Bauska
Jaunieši 83.0 Ervinas Jass 2006 Jēkabpils sporta centrs
Jaunieši 83.0 Ēriks Lukjanskis 2003 Laimīte, BJC
Jaunieši 83.0 Edgars Mediņš 2004 Bauska
Jaunieši 93.0 Nils Bertulsons 2003 Laimīte, BJC
Jaunieši 93.0 Artūrs Burkevičs 2003 Laimīte, BJC
Jaunieši 93.0 Reinhards Dikmanis 2004 Panatta, Sporta klubs
Juniori 74.0 Rūdolfs Vilcāns 1998 Bauska
Juniori 83.0 Valdemārs Ūdris 1999 Jēkabpils sporta centrs
Juniori 93.0 Artūrs Grišins 2002 Jēkabpils sporta centrs
Juniori 93.0 Oļegs Jakovļevs 1999 Jēkabpils sporta centrs
Juniori 93.0 Aleksandrs Kriuvšovs 2002 Bauska
Juniori 93.0 Ēriks Meijerhofers 2001 Panatta, Sporta klubs
Juniori 120.0+ Sandis Saškovs 2002 Bauska
Vīrieši 74.0 Guntars Zariņš 1986 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 83.0 Agris Līcis-Līcītis 1983 Jēkabpils sporta centrs
Vīrieši 83.0 Jānis Zālītis 1997 Libava Powerlifting
Vīrieši 93.0 Ainārs Sakalauskis 1989 Bauska
Vīrieši 105.0 Gints Zikmanis 1995 Bauska
Vīrieši 120.0 Jevgenijs Gecko 1989 Olymp Rīga
Vīrieši 120.0 Sandis Kūms 1984 Jelgavas novada SC
Seniori I 66.0 Aigars Zaičenkovs 1973 Jēkabpils sporta centrs
Seniori I 83.0 Gatis Biezais 1975 Talsu Spēka Atlēti
Seniori I 93.0 Mareks Pūķis 1972 Libava Powerlifting
Seniori I 93.0 Ēriks Veldre 1977 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori I 105.0 Vasīlijs Kovtūns 1980 Bauska
Seniori I 105.0 Vladimirs Ponomarjovs 1973 Bauska
Seniori I 120.0 Vjačeslavs Naumovs 1974 Jēkabpils sporta centrs
Seniori I 120.0 Dzintars Roga 1972 Bauska
Seniori I 120.0+ Arvis Balodis 1975 Bauska
Seniori II 83.0 Aleksandrs Miglāns 1963 Jēkabpils sporta centrs
Seniori II 105.0 Jānis Folkmanis 1964 Apolons, Jelgavas sporta klubs
Seniori III 74.0 Ivans Raukenas 1958 Apolons, Jelgavas sporta klubs
Seniori III 93.0 Sergejs Burīlovs 1960 Bauska
Seniori III 93.0 Jānis Lapels 1959 Apolons, Jelgavas sporta klubs
Seniori III 93.0 Dainis Zaķis 1961 Bauska
Seniori III 105.0 Vladimirs Kovaļskis 1958 Bauska