Aizmirsu paroli

E-pasts
Sievietes 47.0 Larisa Cīrule 1982 Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes 52.0 Danīna Dace Krūmiņa 2001 Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes 52.0 Iveta Ratniece 1970 Jēkabpils sporta centrs
Sievietes 57.0 Elīna Liepniece 1995 Olymp Rīga
Sievietes 57.0 Svetlana Svjatnaja 1961 PowerLab
Sievietes 63.0 Linda Bekusova 1991 Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes 63.0 Ilze Gaidlazda 1987 Jēkabpils sporta centrs
Sievietes 69.0 Indra Caune 1983 Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes 84.0 Dārta Bērziņa 2003 Kokneses Sporta centrs
Sievietes 84.0+ Ilona Grīga 1969 Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes 84.0+ Arina Koļesņikova 1997 Jēkabpils sporta centrs
Sievietes 84.0+ Marika Magaziņa 1985 Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši 83.0 Rolands Cīrulis 2004 Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši 83.0 Ervinas Jass 2006 Jēkabpils sporta centrs
Jaunieši 83.0 Daniels Krievāns 2006 Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši 83.0 Damirs Mišovs 2007 Jēkabpils sporta centrs
Jaunieši 83.0 Aivis Plociņš 2003 Krāslava
Jaunieši 83.0+ Valters Vasiļjevs 2006 Gulbenes KSP sporta klubs
Juniori 83.0 Oļegs Bikovs 2000 Jēkabpils sporta centrs
Juniori 83.0 Ēriks Mašinskis 2001 Jēkabpils sporta centrs
Juniori 83.0 Gundars Uzuliņš 2002 Gulbenes KSP sporta klubs
Juniori 83.0+ Artūrs Grišins 2002 Jēkabpils sporta centrs
Juniori 83.0+ Artis Rūtiņš 2001 Jēkabpils sporta centrs
Juniori 83.0+ Ints Sīlis 2000 Gulbenes KSP sporta klubs
Vīrieši 59.0 Sandis Abakoks 2006 Gulbenes KSP sporta klubs
Vīrieši 59.0 Rimantas Sakeris 1963 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 66.0 Aigars Zaičenkovs 1973 Jēkabpils sporta centrs
Vīrieši 66.0 Guntars Zariņš 1986 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 74.0 Aleksandrs Andronovs 1985 Jēkabpils sporta centrs
Vīrieši 74.0 Edgars Ozols 1994 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 83.0 Maksims Barkanovs 1996 Rēzeknes PSP
Vīrieši 83.0 Agris Līcis-Līcītis 1983 Jēkabpils sporta centrs
Vīrieši 83.0 Uģis Strazdiņš 1995 Gulbenes KSP sporta klubs
Vīrieši 83.0 Dmitrijs Turkins 1991 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 83.0 Ernests Višķers 1995 Rēzeknes PSP
Vīrieši 93.0 Eriks Kaparsmits 1994 Spēka Pasaule, Alūksnes klubs
Vīrieši 93.0 Mārtiņš Lielups 1983 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 93.0 Andris Lūsis 1983 PowerLab
Vīrieši 93.0 Ričardas Songaila 1996 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 105.0 Dzintars Abakoks 1972 Gulbenes KSP sporta klubs
Vīrieši 105.0 Vjačeslavs Naumovs 1974 Jēkabpils sporta centrs
Vīrieši 105.0 Rolands Vjaters 1987 Jēkabpils sporta centrs
Vīrieši 120.0 Jevgenijs Gecko 1989 Olymp Rīga
Vīrieši 120.0 Arnis Šarkuns 1990 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 120.0 Raitis Štotaks 1981 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori I 83.0 Aigars Skrebeļs 1971 Rēzeknes PSP
Seniori I 83.0 Oskars Stačs 1978 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori I 83.0 Māris Strazdiņš 1972 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori I 83.0+ Aigars Cīrulis 1981 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori I 83.0+ Židrjus Sabaļausks 1975 Jēkabpils sporta centrs
Seniori II 83.0 Karens Kasabjans 1967 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori II 83.0 Ivans Raukenas 1958 Apolons, Jelgavas sporta klubs
Seniori II 83.0+ Raimonds Grīgs 1971 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori III 83.0 Vilnis Lamsteris 1962 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori III 83.0 Jānis Vanags 1955 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori III 83.0+ Jānis Lapels 1959 Apolons, Jelgavas sporta klubs
Seniori IV 83.0 Ēriks Dumārovs 1948 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori IV 83.0+ Jānis Pērkons 1947 Gulbenes KSP sporta klubs