Aizmirsu paroli

E-pasts
Sievietes 57.0 Jana Jansone 1990 Apolons, Jelgavas sporta klubs
Sievietes 57.0 Danīna Dace Krūmiņa 2001 Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes 57.0 Svetlana Svjatnaja 1961 PowerLab
Sievietes 63.0 Ilze Gaidlazda 1987 Jēkabpils sporta centrs
Sievietes 63.0 Aleksa Zommere 2001 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Sievietes 63.0+ Indra Caune 1983 Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes 63.0+ Arina Koļesņikova 1997 Jēkabpils sporta centrs
Sievietes 63.0+ Ilva Struka 1971 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Jaunieši 83.0 Rolands Cīrulis 2004 Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši 83.0 Ralfs Zviedriņš 2006 Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši 83.0+ Reinhards Dikmanis 2004 Panatta, Sporta klubs
Juniori 83.0 Oļegs Bikovs 2000 Jēkabpils sporta centrs
Juniori 83.0 Andris Roberts Folkmanis 2002 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Juniori 83.0 Renārs Reinis Gulbis 2001 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Juniori 83.0 Mareks Jaņuns 2002 Gulbenes KSP sporta klubs
Juniori 83.0 Daniels Viljams Tomaševskis 2000 Laimīte, BJC
Juniori 83.0 Gundars Uzuliņš 2002 Gulbenes KSP sporta klubs
Juniori 105.0 Artūrs Grišins 2002 Jēkabpils sporta centrs
Juniori 105.0 Oļegs Jakovļevs 1999 Jēkabpils sporta centrs
Juniori 105.0 Ēriks Meijerhofers 2001 Panatta, Sporta klubs
Juniori 105.0 Artis Rūtiņš 2001 Jēkabpils sporta centrs
Juniori 105.0 Roberts Saulītis 2002 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Juniori 105.0 Krišjānis Šics 2002 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Juniori 105.0 Rūdolfs Štāls 2002 Panatta, Sporta klubs
Juniori 105.0 Valdemārs Ūdris 1999 Jēkabpils sporta centrs
Juniori 105.0 Egīls Ziediņš 2001 Laimīte, BJC
Juniori 105.0+ Ints Sīlis 2000 Gulbenes KSP sporta klubs
Vīrieši 83.0 Aleksandrs Andronovs 1985 Jēkabpils sporta centrs
Vīrieši 83.0 Matīss Niklāvs Felsbergs 1998 Panatta, Sporta klubs
Vīrieši 83.0 Vilnis Iekļavs 1987 Panatta, Sporta klubs
Vīrieši 83.0 Edgars Ivanovs 1997 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Vīrieši 83.0 Jurijs Kolomijecs 1986 Panatta, Sporta klubs
Vīrieši 83.0 Guntars Zariņš 1986 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 105.0 Dmitrijs Korostiks 1989 Panatta, Sporta klubs
Vīrieši 105.0 Dzintars Lācis 1995 Gulbenes KSP sporta klubs
Vīrieši 105.0 Eduards Lapirs 1988 Panatta, Sporta klubs
Vīrieši 105.0 Mārtiņš Markovs 1991 Rīgas Stradiņa Universitātes sporta klubs
Vīrieši 105.0 Almands Mihailovs 1988 Rīgas Stradiņa Universitātes sporta klubs
Vīrieši 105.0 Kārlis Vanags 1993 Gulbenes KSP sporta klubs
Vīrieši 105.0 Rolands Vjaters 1987 Jēkabpils sporta centrs
Vīrieši 105.0+ Deniss Haritesku 1989 Panatta, Sporta klubs
Seniori I 83.0 Raivis Bogdanovs 1976 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori I 83.0 Rolands Degro 1977 Jēkabpils sporta centrs
Seniori I 83.0 Māris Strazdiņš 1972 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori I 105.0 Māris Barovskis 1980 Bauska
Seniori I 105.0 Aigars Cīrulis 1981 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori I 105.0 Ēriks Veldre 1977 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori I 105.0+ Židrjus Sabaļausks 1975 Jēkabpils sporta centrs
Seniori II 83.0 Vilnis Lamsteris 1962 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori II 105.0 Jānis Āboltiņš 1968 Olymp Rīga
Seniori II 105.0+ Aleksandrs Kacēvičs 1963 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Seniori II 105.0+ Aigars Upelnieks 1968 Apolons, Jelgavas sporta klubs
Seniori III 83.0 Ringolds Kļaviņš 1961 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori III 83.0 Roberts Senins 1952 Panatta, Sporta klubs
Seniori III 105.0 Sergejs Burīlovs 1960 Bauska