Aizmirsu paroli

E-pasts
Sievietes 52.0 Katrīna Blūma 1990 Legacy
Sievietes 52.0 Larisa Cīrule 1982 Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes 57.0 Danīna Dace Krūmiņa 2001 Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes 57.0 Silva Puriņa 1997 Legacy
Sievietes 57.0 Svetlana Svjatnaja 1961 PowerLab
Sievietes 63.0 Ilona Ceple 1996 Legacy
Sievietes 63.0 Linda Freiberga 1991 Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes 69.0 Sigita Dzene 1996 RTU Sporta centrs
Sievietes 69.0 Madara Ķimeniece 1991 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Sievietes 76.0 Natālija Kurušina 1987 Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes 84.0 Dārta Bērziņa 2003 Kokneses Sporta centrs
Sievietes 84.0+ Anna Gulbe 1995 Legacy
Sievietes 84.0+ Marika Magaziņa 1985 Gulbenes KSP sporta klubs
Vīrieši 66.0 Dāvis Kalniņš 1986 Kokneses Sporta centrs
Vīrieši 66.0 Ivars Mauriņš 1993 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Vīrieši 66.0 Andrejs Šilo 1990 Gulbenes KSP sporta klubs
Vīrieši 66.0 Guntars Zariņš 1986 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 74.0 Jānis Bergholds 1990 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Vīrieši 74.0 Ritvars Jozupupe Upesjozupes 2005 Talsu Spēka Atlēti
Vīrieši 74.0 Ilmārs Kalniņš 1997 Kokneses Sporta centrs
Vīrieši 74.0 Krišjānis Kojāns 2002 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 74.0 Kristers Kraševskis 2003 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 74.0 Edgars Liepiņš 1994 Legacy
Vīrieši 74.0 Dāvis Puišelis 1999 Kokneses Sporta centrs
Vīrieši 74.0 Kristians Vāne 1998 Talsu Spēka Atlēti
Vīrieši 74.0 Ernests Višķers 1995 Rēzeknes PSP
Vīrieši 83.0 Toms Freijs 1990 Talsu Spēka Atlēti
Vīrieši 83.0 Edvards Janbergs 1994 Legacy
Vīrieši 83.0 Intars Janbergs 1993 Legacy
Vīrieši 83.0 Eduards Jankovskis 1995 Legacy
Vīrieši 83.0 Ingars Kļaviņš 1999 Kokneses Sporta centrs
Vīrieši 83.0 Andris Lūsis 1983 PowerLab
Vīrieši 83.0 Emīls Pauders 1994 Rīgas Stradiņa Universitātes sporta klubs
Vīrieši 93.0 Endijs Avotiņš 1991 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Vīrieši 93.0 Jānis Laursons 1991 Fizkultūras Nora
Vīrieši 93.0 Mārtiņš Lielups 1983 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 93.0 Mārtiņš Markovs 1991 Rīgas Stradiņa Universitātes sporta klubs
Vīrieši 93.0 Oskars Paeglekalns 1992 Legacy
Vīrieši 93.0 Elvijs Sopulis 1994 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 93.0 Gints Zikmanis 1995 Legacy
Vīrieši 105.0 Andris Avots 1985 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Vīrieši 105.0 Jānis Dreimanis 1995 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Vīrieši 105.0 Aleksandrs Jasinskis 1990 Gulbenes KSP sporta klubs
Vīrieši 105.0 Māris Juzups 1988 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Vīrieši 105.0 Uldis Kleimarāns 1989 RTU Sporta centrs
Vīrieši 105.0 Edgars Pavlovskis 1984 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Vīrieši 105.0 Jurģis Zalāns 1975 Olymp Rīga
Vīrieši 105.0 Markuss Zujevs 2003 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 120.0 Kaspars Sniedze 1987 Bauska
Vīrieši 120.0 Edgars Tīfentāls 1995 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Vīrieši 120.0 Edmunds Vjaters 1986 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Vīrieši 120.0 Serhii Yaremchuk 1989 PowerLab
Vīrieši 120.0+ Jānis Anšmits 1991 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Vīrieši 120.0+ Didzis Bērziņš 1983 Kokneses Sporta centrs
Vīrieši 120.0+ Atvars Lukjaņenoks 1984 Talsu Spēka Atlēti
Vīrieši 120.0+ Andrejs Pavļenkovs 1988 Kokneses Sporta centrs
Vīrieši 120.0+ Magnuss Vucāns 1986 Talsu Spēka Atlēti