Aizmirsu paroli

E-pasts
Sievietes 47.0 Larisa Cīrule 1982 Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes 47.0 Ksenija Tihomirova 1994 Bauska
Sievietes 52.0 Elīna Liepniece 1995 Olymp Rīga
Sievietes 57.0 Danīna Dace Krūmiņa 2001 Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes 57.0 Marina Šarova 1974 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Sievietes 57.0 Svetlana Svjatnaja 1961 PowerLab
Sievietes 63.0 Ilze Gaidlazda 1987 Jēkabpils sporta centrs
Sievietes 63.0 Santa Gulbe 1990 Jēkabpils sporta centrs
Sievietes 63.0 Mariana Maļinovska 1996 Sporta klubs Rembate
Sievietes 63.0 Amanda Randare 2005 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Sievietes 63.0 Aleksa Zommere 2001 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Sievietes 69.0 Līva Bērziņa 1989 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Sievietes 69.0 Indra Caune 1983 Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes 76.0 Vija Dzērve 1951 Sporta klubs Rembate
Sievietes 76.0 Ilva Struka 1971 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Sievietes 76.0 Amanda Veikšāne 2001 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Sievietes 84.0 Baiba Krauze 1974 Sporta klubs Rembate
Sievietes 84.0+ Ginta Ezeriņa 1978 Rauna
Sievietes 84.0+ Ilona Grīga 1969 Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši 66.0 Markuss Novikovs 2005 Bauska
Jaunieši 74.0 Kristers Kraševskis 2003 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Jaunieši 74.0 Daniels Pols 2006 Bauska
Jaunieši 83.0 Rolands Cīrulis 2004 Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši 83.0 Edgars Mediņš 2004 Bauska
Jaunieši 93.0 Artūrs Grišins 2002 Jēkabpils sporta centrs
Jaunieši 93.0 Aivis Plociņš 2003 Krāslava
Jaunieši 93.0 Markuss Zujevs 2003 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Juniori 66.0 Andris Roberts Folkmanis 2002 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Juniori 66.0 Ralfs Daniels Saulītis 2002 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Juniori 74.0 Oļegs Bikovs 2000 Jēkabpils sporta centrs
Juniori 74.0 Renārs Reinis Gulbis 2001 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Juniori 74.0 Ralfs Rozītis 2002 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Juniori 83.0 Daniels Sindijs Blāķis 2002 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Juniori 83.0 Kristians Vāne 1998 Talsu Spēka Atlēti
Juniori 93.0 Aleksandrs Kriuvšovs 2002 Bauska
Juniori 93.0 Ēriks Mašinskis 2001 Jēkabpils sporta centrs
Juniori 93.0 Artis Rūtiņš 2001 Jēkabpils sporta centrs
Juniori 105.0 Roberts Saulītis 2002 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Juniori 120.0+ Sandis Saškovs 2002 Bauska
Vīrieši 66.0 Ivars Mauriņš 1993 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Vīrieši 66.0 Andrejs Šilo 1990 Gulbenes KSP sporta klubs
Vīrieši 74.0 Artis Banders 1985 Jēkabpils sporta centrs
Vīrieši 74.0 Jānis Bergholds 1990 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Vīrieši 74.0 Guntars Zariņš 1986 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 83.0 Jānis Langzams 1987 Talsu Spēka Atlēti
Vīrieši 83.0 Agris Līcis-Līcītis 1983 Jēkabpils sporta centrs
Vīrieši 83.0 Edgars Ozols 1994 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 93.0 Vladislavs Kaminskis 1983 Olymp Rīga
Vīrieši 93.0 Mārtiņš Lielups 1983 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 93.0 Andris Lūsis 1983 PowerLab
Vīrieši 93.0 Ainārs Sakalauskis 1989 Bauska
Vīrieši 93.0 Janeks Šelkovskis 1990 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Vīrieši 93.0 Dmitrijs Turkins 1991 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 105.0 Aigars Cīrulis 1981 Gulbenes KSP sporta klubs
Vīrieši 105.0 Audrius Mažilis 1996 Bauska
Vīrieši 105.0 Rolands Vjaters 1987 Jēkabpils sporta centrs
Vīrieši 105.0 Kaspars Židovs 1987 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 120.0 Jevgenijs Gecko 1989 Olymp Rīga
Vīrieši 120.0 Sandis Kūms 1984 Jelgavas novada SC
Vīrieši 120.0 Arnis Šarkuns 1990 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 120.0 Jevgenijs Snegirjevs 1988 Aizkraukles Sporta centrs
Vīrieši 120.0+ Jānis Anšmits 1991 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Seniori I 66.0 Māris Strazdiņš 1972 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori I 66.0 Aigars Zaičenkovs 1973 Jēkabpils sporta centrs
Seniori I 74.0 Guntis Apse 1975 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Seniori I 74.0 Sergejs Cviguns 1980 Sporta klubs Rembate
Seniori I 83.0 Edijs Ezeriņš 1974 Rauna
Seniori I 83.0 Armands Naglāzis 1973 Bauska
Seniori I 93.0 Māris Barovskis 1980 Bauska
Seniori I 93.0 Gatis Biezais 1975 Talsu Spēka Atlēti
Seniori I 93.0 Andrejs Grigorovičs 1974 Bauska
Seniori I 93.0 Andris Rimeiķis 1973 Jēkabpils sporta centrs
Seniori I 93.0 Ēriks Veldre 1977 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori I 105.0 Vasīlijs Kovtūns 1980 Bauska
Seniori I 105.0 Vitālijs Lukjaņenoks 1980 Talsu Spēka Atlēti
Seniori I 105.0 Alvils Nelsons 1972 Sporta klubs Rembate
Seniori I 105.0 Vladimirs Ponomarjovs 1973 Bauska
Seniori I 120.0 Židrjus Sabaļausks 1975 Jēkabpils sporta centrs
Seniori I 120.0+ Jānis Putniņš 1980 Sporta klubs Rembate
Seniori II 74.0 Pēteris Līcis 1968 Sporta klubs Rembate
Seniori II 83.0 Vladislavs Andžāns 1971 Olymp Rīga
Seniori II 83.0 Vilnis Lamsteris 1962 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori II 83.0 Aleksandrs Miglāns 1963 Jēkabpils sporta centrs
Seniori II 93.0 Raimonds Grīgs 1971 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori II 105.0 Jānis Folkmanis 1964 Apolons, Jelgavas sporta klubs
Seniori II 105.0 Fēlikss Žieds 1966 Bauska
Seniori II 120.0 Aivars Gailītis 1963 Sporta klubs Rembate
Seniori II 120.0 Aleksandrs Kacēvičs 1963 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Seniori II 120.0 Lauris Pavulāns 1963 Ventspils atlētisma centrs
Seniori II 120.0 Vitālijs Snegirevs 1966 Jēkabpils sporta centrs
Seniori II 120.0+ Dzintars Roga 1972 Bauska
Seniori II 120.0+ Aigars Upelnieks 1968 Apolons, Jelgavas sporta klubs
Seniori III 74.0 Ilmārs Laksa 1960 Sporta klubs Rembate
Seniori III 74.0 Ainārs Leimanis 1959 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Seniori III 83.0 Jānis Dzērve 1949 Sporta klubs Rembate
Seniori III 83.0 Ringolds Kļaviņš 1961 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori III 93.0 Sergejs Burīlovs 1960 Bauska
Seniori III 93.0 Dainis Zaķis 1961 Bauska
Seniori III 105.0 Jānis Babris 1952 Sporta klubs Rembate
Seniori III 105.0 Jānis Lapels 1959 Apolons, Jelgavas sporta klubs