Aizmirsu paroli

E-pasts
Sievietes 47.0 Larisa Cīrule 1982 Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes 52.0 Iveta Ratniece 1970 Jēkabpils sporta centrs
Sievietes 57.0 Danīna Dace Krūmiņa 2001 Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes 57.0 Elīna Liepniece 1995 Olymp Rīga
Sievietes 63.0 Ilze Gaidlazda 1987 Jēkabpils sporta centrs
Sievietes 63.0 Natālija Lapuha 1978 Aizkraukles Sporta centrs
Sievietes 63.0 Amanda Randare 2005 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Sievietes 63.0 Viktorija Rumjanceva 1942 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs
Sievietes 63.0 Tatjana Špakova 1970 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs
Sievietes 69.0 Līva Bērziņa 1989 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Sievietes 69.0 Indra Caune 1983 Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes 76.0 Ljudmila Samoilova 1969 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs
Sievietes 76.0 Zane Silmanoviča 1989 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Sievietes 84.0+ Ilona Grīga 1969 Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes 84.0+ Arina Koļesņikova 1997 Jēkabpils sporta centrs
Sievietes 84.0+ Marika Magaziņa 1985 Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši 53.0 Vasīlijs Kudrjavcevs 2005 Aizkraukles Sporta centrs
Jaunieši 66.0 Markuss Novikovs 2005 Bauska
Jaunieši 74.0 Rolands Cīrulis 2004 Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši 74.0 Daniels Krievāns 2006 Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši 74.0 Daniels Pols 2006 Bauska
Jaunieši 83.0 Dārta Bērziņa 2002 Aizkraukles Sporta centrs
Jaunieši 83.0 Ervinas Jass 2006 Jēkabpils sporta centrs
Jaunieši 83.0 Edgars Mediņš 2004 Bauska
Jaunieši 83.0 Aivis Plociņš 2003 Krāslava
Juniori 74.0 Oļegs Bikovs 2000 Jēkabpils sporta centrs
Juniori 74.0 Raivis Grūbe 2002 Aizkraukles Sporta centrs
Juniori 74.0 Mareks Jaņuns 2002 Gulbenes KSP sporta klubs
Juniori 74.0 Edgars Jurkāns 1998 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Juniori 83.0 Ēriks Mašinskis 2001 Jēkabpils sporta centrs
Juniori 83.0 Gundars Uzuliņš 2002 Gulbenes KSP sporta klubs
Juniori 83.0 Felikss Žieds 2001 Bauska
Juniori 93.0 Artūrs Grišins 2002 Jēkabpils sporta centrs
Juniori 93.0 Artis Rūtiņš 2001 Jēkabpils sporta centrs
Juniori 120.0 Oļegs Kudrjavcevs 1998 Aizkraukles Sporta centrs
Juniori 120.0 Salvis Volkovs 2001 Aizkraukles Sporta centrs
Vīrieši 74.0 Artis Banders 1985 Jēkabpils sporta centrs
Vīrieši 74.0 Edgars Ozols 1994 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 74.0 Ernests Višķers 1995 Rēzeknes PSP
Vīrieši 74.0 Guntars Zariņš 1986 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 83.0 Maksims Barkanovs 1996 Rēzeknes PSP
Vīrieši 83.0 Agris Līcis-Līcītis 1983 Jēkabpils sporta centrs
Vīrieši 93.0 Mārtiņš Lielups 1983 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 93.0 Gints Reinholds 1983 Aizkraukles Sporta centrs
Vīrieši 105.0 Madars Melbardis 1996 Legacy
Vīrieši 105.0 Deniss Tolstovs 1992 Rēzeknes PSP
Vīrieši 105.0 Rolands Vjaters 1987 Jēkabpils sporta centrs
Vīrieši 120.0 Jevgenijs Gecko 1989 Olymp Rīga
Vīrieši 120.0 Arnis Šarkuns 1990 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 120.0+ Guntars Sietiņš 1996 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Seniori I 66.0 Māris Strazdiņš 1972 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori I 66.0 Aigars Zaičenkovs 1973 Jēkabpils sporta centrs
Seniori I 83.0 Gatis Biezais 1975 Talsu Spēka Atlēti
Seniori I 93.0 Aigars Cīrulis 1981 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori I 93.0 Oļegs Semjonovs 1975 Rēzeknes PSP
Seniori I 93.0 Ēriks Veldre 1977 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori I 105.0 Vitālijs Gecevičs 1978 Rēzeknes PSP
Seniori I 105.0 Vasīlijs Kovtūns 1980 Bauska
Seniori I 105.0 Arnis Mazurs 1972 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori I 105.0 Vladimirs Ponomarjovs 1973 Bauska
Seniori I 120.0+ Dzintars Roga 1972 Bauska
Seniori II 66.0 Ivans Solovjovs 1962 Aizkraukles Sporta centrs
Seniori II 74.0 Igors Novolockis-Orlovs 1969 Rēzeknes PSP
Seniori II 83.0 Aivars Cibiņš 1963 Aizkraukles Sporta centrs
Seniori II 83.0 Vilnis Lamsteris 1962 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori II 83.0 Aigars Skrebeļs 1971 Rēzeknes PSP
Seniori II 93.0 Raimonds Grīgs 1971 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori II 93.0 Fēlikss Žieds 1966 Bauska
Seniori III 59.0 Jevgēnijs Vorobjovs 1953 Aizkraukles Sporta centrs
Seniori III 66.0 Leonīds Anastasjevs 1941 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs
Seniori III 66.0 Ēriks Dumārovs 1948 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori III 74.0 Ivans Raukenas 1958 Apolons, Jelgavas sporta klubs
Seniori III 83.0 Ringolds Kļaviņš 1961 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori III 93.0 Sergejs Burīlovs 1960 Bauska
Seniori III 93.0 Jānis Lapels 1959 Apolons, Jelgavas sporta klubs
Seniori III 93.0 Valērijs Ļegajevs 1949 Rēzeknes PSP
Seniori III 105.0 Vladimirs Kovaļskis 1958 Bauska
Seniori III 105.0 Jānis Pērkons 1947 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori III 105.0 Staņislavs Rasims 1960 Aizkraukles Sporta centrs
Seniori III 120.0+ Dainis Reinholds 1951 Aizkraukles Sporta centrs