Aizmirsu paroli

E-pasts
Sievietes 47.0 Larisa Cīrule 1982 Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes 52.0 Helēna Bormane 1990 RTU Sporta centrs
Sievietes 52.0 Jelena Kazakova 1983 VeronaLV
Sievietes 57.0 Svetlana Dobrjakova 1975 Olymp Rīga
Sievietes 57.0 Everita Reine-Mickēviča 2006 PowerLab
Sievietes 57.0 Svetlana Svjatnaja 1961 PowerLab
Sievietes 63.0 Greta Kopilova 1991 VeronaLV
Sievietes 69.0 Līva Bērziņa 1989 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Sievietes 69.0 Indra Caune 1983 Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes 69.0 Sigita Dzene 1996 Legacy
Sievietes 76.0 Ilva Struka 1971 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Sievietes 84.0+ Līga Motte 1985 Body Factory
Sievietes 84.0+ Sandra Zālīte 1987 Legacy
Jaunieši Pēc IPF punktiem Rolands Cīrulis 2004 Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši Pēc IPF punktiem Armands Divre 2006 Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši Pēc IPF punktiem Dāvids Klucis 2006 Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši Pēc IPF punktiem Jānis Elmārs Liniņš 2004 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Jaunieši Pēc IPF punktiem Aksels Oskars Ozoliņš 2006 Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši Pēc IPF punktiem Tomass Pucēvičs 2009 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Jaunieši Pēc IPF punktiem Valters Vasiļjevs 2006 Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši Pēc IPF punktiem Mariss Elans Zandersons 2007 VeronaLV
Juniori Pēc IPF punktiem Andris Roberts Folkmanis 2002 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Juniori Pēc IPF punktiem Renārs Reinis Gulbis 2001 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Juniori Pēc IPF punktiem Krists Krūmiņš 2002 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Juniori Pēc IPF punktiem Ivo Kristiāns Polis 2001 Gulbenes KSP sporta klubs
Juniori Pēc IPF punktiem Kristaps Pucēvičs 2001 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Juniori Pēc IPF punktiem Uldis Rihards Radziņš 1999 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Juniori Pēc IPF punktiem Ralfs Daniels Saulītis 2002 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Juniori Pēc IPF punktiem Ints Sīlis 2000 Gulbenes KSP sporta klubs
Juniori Pēc IPF punktiem Gundars Uzuliņš 2002 Gulbenes KSP sporta klubs
Vīrieši 66.0 Endijs Pelkaus 1985 Rīgas 5. pamatskola - attīstības centrs
Vīrieši 74.0 Deniss Koltaševs 1997 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Vīrieši 74.0 Edgars Ozols 1994 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 74.0 Guntars Zariņš 1986 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 83.0 Maksims Barkanovs 1996 Rēzeknes PSP
Vīrieši 83.0 Edgars Ivanovs 1997 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Vīrieši 83.0 Andris Lūsis 1983 PowerLab
Vīrieši 93.0 Juris Cielavs 1983 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Vīrieši 93.0 Vadims Kondratjevs 1993 PowerLab
Vīrieši 105.0 Uldis Kleimarāns 1989 RTU Sporta centrs
Vīrieši 120.0 Sergejs Kušners 1987 RTU Sporta centrs
Seniori I Pēc IPF punktiem Mārtiņš Ābele 1977 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Seniori I Pēc IPF punktiem Aigars Cīrulis 1981 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori I Pēc IPF punktiem Oļegs Ivaņina 1980 Olymp Rīga
Seniori I Pēc IPF punktiem Arnis Rukmanis 1981 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Seniori I Pēc IPF punktiem Deniss Trusle 1977 VeronaLV
Seniori II Pēc IPF punktiem Karens Kasabjans 1967 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori II Pēc IPF punktiem Māris Strazdiņš 1972 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori III Pēc IPF punktiem Ringolds Kļaviņš 1961 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori III Pēc IPF punktiem Jānis Pērkons 1947 Gulbenes KSP sporta klubs