Aizmirsu paroli

E-pasts
Open Sievietes 52.0 Dana Korsaka 2001 Daugavpils Universitāte SK
Open Sievietes 52.0 Elīna Vīksne 2003 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs
Open Sievietes 52.0 Marika Žarkova 1998 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Open Sievietes 57.0 Tatjana Guseva 1982 Gold Barbell Tukums
Open Sievietes 57.0 Irina Trofimova 1989 Gold Barbell Tukums
Open Sievietes 63.0 Santa Mickus 1987 Libava Powerlifting
Open Sievietes 63.0 Viktorija Rumjanceva 1942 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs
Open Sievietes 63.0 Viktorija Helēna Skrīvere 2002 Libava Powerlifting
Open Sievietes 63.0 Tatjana Špakova 1970 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs
Open Sievietes 69.0 Līna Brauča 2000 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Open Sievietes 69.0 Darja Jansone 1985 PowerLab
Open Sievietes 69.0 Marija Ločmele 2000 Sporta klubs Rembate
Open Sievietes 76.0 Līva Bērziņa 1989 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Open Sievietes 76.0 Ludmila Samoilova 1969 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs
Open Sievietes 84.0 Lāsma Gūtmane 1980 Libava Powerlifting
Open Sievietes 84.0 Gerda Anna Kalmane 2006 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Open Sievietes 84.0+ Karina Grigorjeva 1981 Libava Powerlifting
Open Sievietes 84.0+ Anna Gulbe 1995 Legacy
Open Sievietes 84.0+ Adriana Kandu 2004 Daugavpils Universitāte SK
Open Sievietes 84.0+ Inuta Troiņikova 1974 Sporta klubs Rembate
Open Vīrieši 59.0 Raivis Berelis 2006 Aizkraukles Sporta centrs
Open Vīrieši 59.0 Toms Mārtiņš Sajs 2006 Aizkraukles Sporta centrs
Open Vīrieši 59.0 Jevgēnijs Vorobjovs 1953 Aizkraukles Sporta centrs
Open Vīrieši 59.0 Guntars Zariņš 1986 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Open Vīrieši 66.0 Ņikita Bobrovs 2005 Aizkraukles Sporta centrs
Open Vīrieši 66.0 Deniss Koltaševs 1997 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Open Vīrieši 66.0 Jurģis Mickus 1991 Libava Powerlifting
Open Vīrieši 66.0 Endijs Pelkaus 1985 Rīgas 5. pamatskola - attīstības centrs
Open Vīrieši 74.0 Jānis Bergholds 1990 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Open Vīrieši 74.0 Kristaps Bīriņš 2001 Sporta klubs Rembate
Open Vīrieši 74.0 Dmitrijs Borzovs 1985 Apolons, Jelgavas sporta klubs
Open Vīrieši 74.0 Marats Damlamajans 1987 PowerLab
Open Vīrieši 74.0 Andris Roberts Folkmanis 2002 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Open Vīrieši 74.0 Antons Igonins 1999 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs
Open Vīrieši 74.0 Ritvars Jozupupe Upesjozups 2005 Talsu Spēka Atlēti
Open Vīrieši 74.0 Linards Legdziņš 2008 Talsu Spēka Atlēti
Open Vīrieši 74.0 Ronalds Linde 1986 Apolons, Jelgavas sporta klubs
Open Vīrieši 83.0 Vjačeslavs Gančeris 1989 Apolons, Jelgavas sporta klubs
Open Vīrieši 83.0 Edgars Ivanovs 1997 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Open Vīrieši 83.0 Darijs Kudinovs 2005 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Open Vīrieši 83.0 Dāniels Leitāns 2004 Rīgas Stradiņa Universitātes sporta klubs
Open Vīrieši 83.0 Vadims Martinkevičs 1984 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Open Vīrieši 83.0 Tahir Rzayev 2000 Sporta klubs Rembate
Open Vīrieši 83.0 Imants Smilga 1985 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Open Vīrieši 83.0 Iļja Sobakins 2004 Rēzeknes PSP
Open Vīrieši 83.0 Dmitrijs Turkins 1991 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Open Vīrieši 83.0 Rūdolfs Vilcāns 1998 Bauska
Open Vīrieši 83.0 Ernests Višķers 1995 Rēzeknes PSP
Open Vīrieši 93.0 Renārs Dronga 1988 Apolons, Jelgavas sporta klubs
Open Vīrieši 93.0 Jānis Indruškevičs 1994 Talsu Spēka Atlēti
Open Vīrieši 93.0 Dins Deivids Kalniņš 2000 Legacy
Open Vīrieši 93.0 Ēriks Kanbergs 1980 Gold Barbell Tukums
Open Vīrieši 93.0 Andrejs Mortuļevs 1983 Rēzeknes PSP
Open Vīrieši 93.0 Genadijs Petrovs 1991 Daugavpils Universitāte SK
Open Vīrieši 93.0 Marius Smalkis 1996 LTU Mažeikių švyturys
Open Vīrieši 105.0 Mārtiņš Ābele 1977 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Open Vīrieši 105.0 Artūrs Audze 1996 Apolons, Jelgavas sporta klubs
Open Vīrieši 105.0 Armands Baltušs 1994 Tsunami
Open Vīrieši 105.0 Kaspars Bīriņš 1976 Sporta klubs Rembate
Open Vīrieši 105.0 Aleksandrs Ivaško 1995 RTU Sporta centrs
Open Vīrieši 105.0 Kalvis Kazaks 1987 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Open Vīrieši 105.0 Mihails Kiseļovs 1982 Spirit PM
Open Vīrieši 105.0 Toms Klāvs 1993 Talsu Spēka Atlēti
Open Vīrieši 105.0 Māris Lasmanis 1988 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Open Vīrieši 105.0 Ņikita Ļutovs 2000 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Open Vīrieši 105.0 Kaspars Sniedze 1987 Bauska
Open Vīrieši 120.0 Kārlis Dundurs 1988 Gold Barbell Tukums
Open Vīrieši 120.0 Jens Jahn 1987 Libava Powerlifting
Open Vīrieši 120.0 Edgars Liepinš 1988 Apolons, Jelgavas sporta klubs
Open Vīrieši 120.0 Jurijs Ribakovs 1986 Bauska
Open Vīrieši 120.0 Mārcis Štrauss 1978 Bauska
Open Vīrieši 120.0 Vilnis Strupulis 1990 Rēzeknes PSP
Open Vīrieši 120.0 Ronalds Teivāns 1986 Gold Barbell Tukums
Open Vīrieši 120.0 Edgars Tīfentāls 1995 Sporta klubs Dandijs
Open Vīrieši 120.0 Edmunds Vjaters 1986 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Open Vīrieši 120+ Tadas Grimaila 1989 LTU Radviliškio jėgos trikovės klubas
Open Vīrieši 120+ Andris Jutinovičs 1981 Talsu Spēka Atlēti
Open Vīrieši 120+ Māris Juzups 1988 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs