Aizmirsu paroli

E-pasts
Seniores I 57.0 Svetlana Dobrjakova 1975 Olymp Rīga
Seniores I 63.0 Maira Alute 1983 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Seniores I 69.0 Sņežana Koļenceva 1968 Olymp Rīga
Seniores I 76.0 Ilva Struka 1971 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Seniores I 84.0 Lāsma Gūtmane 1980 Libava Powerlifting
Seniores I 84.0+ Inuta Troiņikova 1974 Super Gym Ogre
Seniori I 74.0 Guntis Apse 1975 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Seniori I 83.0 Ilārs Māliņš 1980 Super Gym Ogre
Seniori I 93.0 Aigars Cīrulis 1981 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori I 93.0 Mārtiņš Lielups 1983 Aizkraukles Sporta centrs
Seniori I 93.0 Jurģis Zalāns 1975 Olymp Rīga
Seniori I 105.0 Kaspars Bīriņš 1976 Super Gym Ogre
Seniori I 105.0 Oļegs Ivaņina 1980 Olymp Rīga
Seniori I 105.0 Vitālijs Lukjaņenoks 1980 Talsu Spēka Atlēti
Seniori I 105.0 Gvido Taube 1984 Bauska
Seniori I 120.0 Mārtiņš Ābele 1977 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Seniori I 120.0 Edgars Pavlovskis 1984 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Seniori I 120.0+ Didzis Bērziņš 1983 Kokneses Sporta centrs
Seniori I 120.0+ Mareks Kozlovskis 1981 Spēka Nora
Seniori II 93.0 Sergejs Koļencevs 1967 Olymp Rīga
Seniori II 105.0 Andris Pružinskis 1971 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Seniori II 120.0 Kaspars Didzis 1974 Saldus Atlēti
Seniori II 120.0 Aldis Kampāns 1965 Jēkabpils sporta centrs
Seniori II 120.0 Lauris Šķēle 1974 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Seniori III 59.0 Jevgēnijs Vorobjovs 1953 Aizkraukles Sporta centrs
Seniori III 66.0 Juris Bērziņš 1956 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Seniori III 66.0 Ēriks Dumārovs 1948 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori III 74.0 Ilmārs Laksa 1960 Sporta klubs Rembate
Seniori III 83.0 Viktors Lebedevs 1946 Krāslava
Seniori III 105.0 Jānis Folkmanis 1964 Apolons, Jelgavas sporta klubs
Seniori III 105.0 Jānis Pērkons 1947 Gulbenes KSP sporta klubs
Seniori III 120.0+ Aleksandrs Kacēvičs 1963 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs