Aizmirsu paroli

E-pasts

LPF sportistu reģistrs

Uzvārds, Vārds Dzimšanas datums Pārstāvētais klubs/Izglītības iestāde Licences
Abakoks Dzintars 20.12.1972 Gulbenes KSP sporta klubs
Abakoks Sandis 18.02.2006 Gulbenes KSP sporta klubs 29.08.2020-31.12.2020
Ābelīte Emīls 10.01.1995 Latvijas Lauksaimniecības Universitāte
Āboliņš Aigars 26.06.1965 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Agadžanjans Aleksejs Vikings PL
Aleksejevs Aleksandrs 01.01.1966 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs
Aleksejevs Aleksejs 01.01.1989 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs
Anastasjevs Leonīds 01.01.1941 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs
Ancāne Jeļena 01.01.1977 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs
Andriksons Maikls 28.04.1999 Kokneses Sporta centrs
Andronovs Aleksandrs 25.07.1985 Jēkabpils sporta centrs 08.02.2020-31.12.2020
Anšmits Jānis 29.05.1991 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 03.10.2020-31.12.2020
Anspoks Raivis 15.02.1993 PowerLab 19.12.2020-31.12.2020
Apse Guntis 12.11.1975 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 20.06.2020-31.12.2020
Audze Artūrs 07.05.1996 Apolons, Jelgavas sporta klubs 29.08.2020-31.12.2020
Avotiņš Endijs 21.12.1991 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 29.08.2020-31.12.2020
Avots Andris 20.10.1985 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 29.08.2020-31.12.2020
Babris Jānis 16.06.1952 Sporta klubs Rembate 07.03.2020-31.12.2020
Balodis Arvis 30.07.1975 Bauska 19.09.2020-31.12.2020
Bārdulis Matīss 06.08.1996 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
Barkanovs Juliāns 09.12.1985 Libava Powerlifting 08.02.2020-31.12.2020
Barkanovs Maksims 24.10.1996 Rēzeknes PSP 22.02.2020-31.12.2020
Batare Laura 11.09.1996 RTU Sporta centrs
Rīgas Tehniskā universitāte
19.12.2020-31.12.2020
Baumanis Intars 10.04.1998 Forte Iecava
Nacionālā aizsardzības akadēmija
19.12.2020-31.12.2020
Bekusova Linda 17.06.1991 Gulbenes KSP sporta klubs 22.02.2020-31.12.2020
Belsons Jānis 08.05.1948 Sporta klubs Rembate 29.08.2020-31.12.2020
Bergholds Jānis 19.10.1990 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Rīgas Stradiņa Universitāte
20.06.2020-31.12.2020
Bērziņa Dārta 03.10.2003 Kokneses Sporta centrs 29.08.2020-31.12.2020
Bērziņa Līva 07.02.1989 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 20.06.2020-31.12.2020
Bērziņš Didzis 27.02.1983 Kokneses Sporta centrs
Bērziņš Juris 11.07.1956 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 19.12.2020-31.12.2020
Biernis Vilberts 07.05.2001 Rīgas Stradiņa Universitātes sporta klubs
Rīgas Stradiņa Universitātes sporta klubs
19.12.2020-31.12.2020
Biezais Gatis 18.09.1975 Talsu Spēka Atlēti 19.12.2020-31.12.2020
Bikovs Oļegs 28.11.2000 Jēkabpils sporta centrs 19.12.2020-31.12.2020
Blāķis Daniels Sindijs 14.01.2002 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 20.06.2020-31.12.2020
Blaubergs Mārtiņš 21.03.1980 Talsu Spēka Atlēti 19.12.2020-31.12.2020
Blaubergs Nauris 07.07.2001 Talsu Spēka Atlēti 19.12.2020-31.12.2020
Blūma Katrīna 28.04.1990 Legacy
Bogdanovs Raivis 11.10.1976 Gulbenes KSP sporta klubs
Borzovs Dmitrijs 21.01.1985 Apolons, Jelgavas sporta klubs 29.08.2020-31.12.2020
Brēdiķis Ernests 18.12.1997 Latvijas Lauksaimniecības Universitāte
Brice Ilze 11.11.1975 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 20.06.2020-31.12.2020
Brikmane Iveta Spēka Pasaule, Alūksnes klubs
Brinks Valdis 22.08.1953 Sporta klubs Rembate 08.02.2020-31.12.2020
Broks Mārtiņš 31.10.1966 Sporta klubs Rembate
Brūvere Arta 07.09.1992 Jēkabpils sporta centrs 08.02.2020-31.12.2020
Bumbiša Vineta 26.06.1979 Spēka Pasaule, Alūksnes klubs 29.08.2020-31.12.2020
Burīlovs Sergejs 03.05.1960 Bauska 08.02.2020-31.12.2020
Burkevičs Artūrs 20.07.2003 Laimīte, BJC 08.02.2020-31.12.2020
Caune Indra 26.03.1983 Gulbenes KSP sporta klubs 29.08.2020-31.12.2020
Ceļš Lauris 21.04.1980 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 20.06.2020-31.12.2020
Cēsnieks Raivis 24.07.2004 Apolons, Jelgavas sporta klubs 08.02.2020-31.12.2020
Cibiņš Aivars 31.01.1963 Aizkraukles Sporta centrs
Cibulis Dagnis 09.07.1999 Gulbenes KSP sporta klubs
Cielavs Juris 25.03.1983 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs 08.02.2020-31.12.2020
Cīrule Larisa 03.09.1982 Gulbenes KSP sporta klubs 22.02.2020-31.12.2020
Cīrulis Aigars 25.03.1981 Gulbenes KSP sporta klubs 22.02.2020-31.12.2020
Cīrulis Rolands 10.02.2004 Gulbenes KSP sporta klubs 22.02.2020-31.12.2020
Čiževičs Artis 10.08.1999 Nacionālā aizsardzības akadēmija
Cocmic Catalin 03.04.2001 Rīgas Čiekurkalna pamatskola
Cviguns Sergejs 10.05.1980 Vecumnieku SK 08.02.2020-31.12.2020
Daņilevičs Lauris 07.10.1980 Jēkabpils sporta centrs 29.08.2020-31.12.2020
Daugaviete Laura 15.07.1994 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Demeško Aleksejs 18.08.2004 Libava Powerlifting 08.02.2020-31.12.2020
Demidko Boguslavs 28.01.1952 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Derkusovs Artūrs 19.11.1999 Latvijas Lauksaimniecības Universitāte
Didzis Kaspars 12.10.1974 Saldus Atlēti 22.02.2020-31.12.2020
Dimants Dāvis 26.12.2000 Rīgas Tehniskā universitāte
Dobrjakova Svetlana 22.09.1975 Olymp Rīga
Donskojs Sergejs 01.01.1964 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs
Dovgaļuka Elīna 14.11.1998 RTU Sporta centrs
Rīgas Tehniskā universitāte
19.12.2020-31.12.2020
Dronga Renārs 09.01.1988 Apolons, Jelgavas sporta klubs 29.08.2020-31.12.2020
Dumārovs Ēriks 21.01.1948 Gulbenes KSP sporta klubs 29.08.2020-31.12.2020
Dzene Sigita 09.07.1996 RTU Sporta centrs
Rīgas Tehniskā universitāte
29.08.2020-31.12.2020
Dzērve Jānis 05.01.1949 Sporta klubs Rembate 20.06.2020-31.12.2020
Dzērve Vija 18.03.1951 Sporta klubs Rembate 20.06.2020-31.12.2020
Dzilna Emīls 14.06.2000 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
Eglītis Didzis 28.07.1983 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs 22.02.2020-31.12.2020
Eglītis Kristaps 26.03.1999 Legacy
Ērmanis Edmunds Aleksandrs 30.03.2000 Legacy 19.12.2020-31.12.2020
Ezeriņš Edijs Rauna 20.06.2020-31.12.2020
Fiļipovs Staņislavs 24.02.1949 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs 20.06.2020-31.12.2020
Fjodorovs Artūrs 27.01.1993 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 29.08.2020-31.12.2020
Fjodorovs Valentīns 17.10.2002 Aizkraukles Sporta centrs 08.02.2020-31.12.2020
Folkmanis Andris Roberts 27.01.2002 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 03.10.2020-31.12.2020
Gailīte Ilze Katrīne 09.04.2001 Sporta klubs Rembate 29.08.2020-31.12.2020
Gailītis Aivars 04.12.1963 Sporta klubs Rembate 20.06.2020-31.12.2020
Gančeris Vjačeslavs 03.10.1989 Apolons, Jelgavas sporta klubs 08.02.2020-31.12.2020
Gargurne Juta Elements 19.12.2020-31.12.2020
Gargurne Juta 17.09.1997 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
Garnovs Vjačslavs 01.01.1989 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs
Gavrikovs Iļja 14.03.1998 Latvijas Lauksaimniecības Universitāte
Gecko Jevgenijs 27.02.1989 Olymp Rīga 08.02.2020-31.12.2020
Gedzjuns Anatolijs 01.01.1947 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs
Gorjačeva Ilona 01.01.1991 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs 07.03.2020-31.12.2020
Grandāns Gatis 07.10.1991 Jelgavas novada SC 08.02.2020-31.12.2020
Grigorjeva Karina 16.04.1981 Libava Powerlifting 08.02.2020-31.12.2020
Grigorjevs Pāvels 28.07.1974 PowerLab 19.12.2020-31.12.2020
Grīgs Raimonds 17.03.1971 Gulbenes KSP sporta klubs 22.02.2020-31.12.2020
Grišins Artūrs 25.11.2002 Jēkabpils sporta centrs 07.03.2020-31.12.2020
Grūbe Raivis 24.08.2002 Aizkraukles Sporta centrs 08.02.2020-31.12.2020
Grundzemniece Anita 27.08.1980 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Juridiskā Koledža
19.12.2020-31.12.2020
Gulbe Anna 02.07.1995 Legacy
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
19.12.2020-31.12.2020
Hāns Varis 11.08.2003 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 29.08.2020-31.12.2020
Haritesku Deniss 24.01.1989 Panatta, Sporta klubs 19.12.2020-31.12.2020
Haritonova Kristīne 26.07.1998 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
Hermanis Zigfrīds 01.10.1942 Sporta klubs Rembate 20.06.2020-31.12.2020
Holkins Staņislavs 25.01.1980 Aizkraukles Sporta centrs 08.02.2020-31.12.2020
Iekļavs Vilnis 20.09.1987 Panatta, Sporta klubs
Igonins Antons 01.01.1999 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs 07.03.2020-31.12.2020
Indruškēvics Jānis 27.03.1994 Talsu Spēka Atlēti 19.12.2020-31.12.2020
Irbe Santa 29.09.1996 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
Ivaņina Oļegs Olymp Rīga 19.12.2020-31.12.2020
Ivanovs Edgars 03.10.1997 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 20.06.2020-31.12.2020
Jakovļevs Oļegs 01.08.1999 Jēkabpils sporta centrs 29.08.2020-31.12.2020
Janbergs Edvards 04.12.1994 Legacy
Nacionālā aizsardzības akadēmija
29.08.2020-31.12.2020
Jankovskis Eduards 03.08.1995 Legacy 29.08.2020-31.12.2020
Jansone Elīza 04.06.1997 RTU Sporta centrs
Rīgas Tehniskā universitāte
29.08.2020-31.12.2020
Jansone Jana 20.02.1990 Apolons, Jelgavas sporta klubs 29.08.2020-31.12.2020
Jansons Artūrs 02.02.1992 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 20.06.2020-31.12.2020
Jaņuns Mareks 22.04.2002 Gulbenes KSP sporta klubs 22.02.2020-31.12.2020
Jasinskis Aleksandrs 03.08.1990 Gulbenes KSP sporta klubs 22.02.2020-31.12.2020
Jozupupe Upesjozupes Ritvars 13.06.2005 Talsu Spēka Atlēti
Jurkāns Edgars 21.02.1998 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Latvijas Lauksaimniecības Universitāte
29.08.2020-31.12.2020
Juzups Māris 20.04.1988 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 19.12.2020-31.12.2020
Kacēvičs Aleksandrs 20.08.1963 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 29.08.2020-31.12.2020
Kalnenieks Jānis 02.12.1988 RTU Sporta centrs 03.10.2020-31.12.2020
Kalniete Irina 26.02.1982 Jēkabpils sporta centrs 19.12.2020-31.12.2020
Kalniņš Dāvis 11.09.1986 Kokneses Sporta centrs
Kalniņš Dins Deivids 30.04.2000 Gulbenes KSP sporta klubs 29.08.2020-31.12.2020
Kalniņš Ilmārs 23.04.1997 Kokneses Sporta centrs
Kalniņš Rainers 29.08.2002 Legacy
Kamenev Ivan 18.01.1992 Spirit PM
Kaminskis Nikolajs 15.06.1975 Jēkabpils sporta centrs 29.08.2020-31.12.2020
Kampuss Toms 01.01.1999 Latvijas Lauksaimniecības Universitāte
Kanbergs Ēriks 26.08.1980 Gold Barbell Tukums 08.02.2020-31.12.2020
Kaparšmits Ēriks 16.03.1994 Evolve Alūksne 22.02.2020-31.12.2020
Kasabjans Karens 18.06.1967 Gulbenes KSP sporta klubs 03.10.2020-31.12.2020
Kaspars Reinis 03.10.1991 RTU Sporta centrs 29.08.2020-31.12.2020
Katajevs Jevgēņijs 14.07.1941 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 29.08.2020-31.12.2020
Kavlaks Andrejs 15.06.2000 RTU Sporta centrs
Rīgas Tehniskā universitāte
29.08.2020-31.12.2020
Kazuņins Normunds 15.12.1993 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 19.12.2020-31.12.2020
Kipurs Māris 29.09.1978 PowerLab 03.10.2020-31.12.2020
Kiseļovs Mihails 26.05.1982 Spirit PM
Kļaviņš Ringolds 26.06.1961 Gulbenes KSP sporta klubs 22.02.2020-31.12.2020
Kļaviņš Ritvars 03.02.1998 Kokneses Sporta centrs
Kleimarāns Uldis 12.08.1989 RTU Sporta centrs 03.10.2020-31.12.2020
Kolbergs Kristaps 16.01.2001 Bauska 19.09.2020-31.12.2020
Kolencevs Sergejs 01.07.1967 Olymp Rīga 19.12.2020-31.12.2020
Koļesņikova Arina 25.07.1997 Jēkabpils sporta centrs
Daugavpils Universitāte
08.02.2020-31.12.2020
Konderko Vladislavs 16.03.1994 Atlanti 29.08.2020-31.12.2020
Kondrjatevs Vadims 16.09.1993 PowerLab
Kopitina Ērika Adriāna 26.08.2000 Libava Powerlifting 19.12.2020-31.12.2020
Kovaljovs Dmitrijs 01.01.2000 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs
Kovaļskis Vladimirs 21.01.1958 Bauska 08.02.2020-31.12.2020
Kovtūns Vasīlijs 29.03.1980 Bauska 08.02.2020-31.12.2020
Kožarjonoks Aleksandrs 01.01.1980 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs
Kranga Edvīns 15.01.2003 Apolons, Jelgavas sporta klubs 08.02.2020-31.12.2020
Krauze Baiba 17.02.1974 Sporta klubs Rembate 20.06.2020-31.12.2020
Krievāns Daniels 14.08.2006 Gulbenes KSP sporta klubs 29.08.2020-31.12.2020
Krieviņš Markuss 19.02.2002 Legacy
Kriuvšovs Aleksandrs 07.03.2002 Bauska 08.02.2020-31.12.2020
Krūmiņa Danīna Dace 07.08.2001 Gulbenes KSP sporta klubs
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
22.02.2020-31.12.2020
Kudrjavcevs Oļegs 01.02.1998 Aizkraukles Sporta centrs 20.06.2020-31.12.2020
Kudrjavcevs Vasīlijs 31.08.2005 Aizkraukles Sporta centrs 07.03.2020-31.12.2020
Ķulis Mārtiņš 10.09.1994 Latvijas Lauksaimniecības Universitāte
Kūms Sandis 26.04.1984 Jelgavas novada SC 08.02.2020-31.12.2020
Kursišs Dāvis 18.07.2001 RTU Sporta centrs
Rīgas Tehniskā universitāte
19.12.2020-31.12.2020
Kurusina Natalja 17.05.1987 Rīgas Stradiņa Universitātes sporta klubs 22.02.2020-31.12.2020
Kušners Sergejs 08.11.1987 RTU Sporta centrs
Rīgas Tehniskā universitāte
19.12.2020-31.12.2020
Lācis Dzintars 02.03.1995 Gulbenes KSP sporta klubs 20.06.2020-31.12.2020
Laksa Ilmārs 02.03.1960 Sporta klubs Rembate 20.06.2020-31.12.2020
Laksbergs Miks 10.09.1999 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
Lamsteris Vilnis 30.06.1962 Gulbenes KSP sporta klubs 29.08.2020-31.12.2020
Lapels Jānis 18.11.1959 Apolons, Jelgavas sporta klubs 08.02.2020-31.12.2020
Lapiņš Didzis Spēka Pasaule, Ķekavas klubs
Lapuha Natālija 16.01.1978 Aizkraukles Sporta centrs 08.02.2020-31.12.2020
Lasmanis Jānis 30.03.1955 Apolons, Jelgavas sporta klubs 29.08.2020-31.12.2020
Lasmanis Māris 23.12.1988 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Lazarevs Maksims 01.01.1993 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs
Leimanis Ainārs 20.12.1959 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 20.06.2020-31.12.2020
Lēnerts Tenis 18.07.2001 PowerLab 19.12.2020-31.12.2020
Ļeonovs Aleksejs 19.06.1996 RTU Sporta centrs
Rīgas Tehniskā universitāte
29.08.2020-31.12.2020
Līcis Pēteris 29.03.1968 Sporta klubs Rembate 29.08.2020-31.12.2020
Līcis-Līcītis Agris 19.10.1983 Jēkabpils sporta centrs 20.06.2020-31.12.2020
Lielups Mārtiņš 30.04.1983 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Daugavpils Universitāte
22.02.2020-31.12.2020
Liepiņš Dāvis 01.01.2000 Libava Powerlifting
Liepiņš Ivo 27.05.1993 Olymp Rīga
Liepiņš Raimonds 22.02.1990 Legacy 22.02.2020-31.12.2020
Linde Ronalds 29.04.1986 Apolons, Jelgavas sporta klubs 08.02.2020-31.12.2020
Livdāne Līna 24.04.1987 Legacy
Lukjaņenoks Atvars 31.10.1984 Talsu Spēka Atlēti 19.12.2020-31.12.2020
Lukjaņenoks Vitālijs 28.10.1980 Talsu Spēka Atlēti 19.12.2020-31.12.2020
Lukomskis Artūrs 25.05.2000 Laimīte, BJC 08.02.2020-31.12.2020
Lūsis Andris 07.07.1983 PowerLab 20.06.2020-31.12.2020
Ļutovs Ņikita 11.02.2000 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 20.06.2020-31.12.2020
Madalāns Voldemārs 24.04.1952 Sporta klubs Rembate 20.06.2020-31.12.2020
Magaziņa Marika 18.11.1985 Gulbenes KSP sporta klubs 22.02.2020-31.12.2020
Maižus Daniels 22.07.2002 Bauska 19.09.2020-31.12.2020
Maļinovska Mariana 08.11.1996 Sporta klubs Rembate 20.06.2020-31.12.2020
Mālnieks Jānis. 11.06.1994 Nacionālā aizsardzības akadēmija
Markovs Mārtiņš 24.07.1991 Rīgas Stradiņa Universitātes sporta klubs 19.09.2020-31.12.2020
Mašinskis Ēriks 20.11.2001 Jēkabpils sporta centrs 07.03.2020-31.12.2020
Matisons Kristaps 08.02.1996 Nacionālā aizsardzības akadēmija
Matvejeva Anastasija 07.10.1998 Rēzeknes PSP 22.02.2020-31.12.2020
Mauriņš Ivars 15.02.1993 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 29.08.2020-31.12.2020
Medvedeva Marija 23.11.2000 Latvijas Lauksaimniecības Universitāte
Meijerhofers Ēriks 12.07.2001 Bauska 19.09.2020-31.12.2020
Meirāns Jurijs 09.05.1985 Aizkraukles Sporta centrs 19.12.2020-31.12.2020
Melbardis Madars 26.07.1996 Legacy 19.12.2020-31.12.2020
Mellakauls Mārtiņš 03.06.1989 Rīgas Stradiņa Universitātes sporta klubs
Rīgas Stradiņa Universitātes sporta klubs
19.12.2020-31.12.2020
Miglāne Olga 17.07.1965 Jēkabpils sporta centrs 20.06.2020-31.12.2020
Miglāns Aleksandrs 31.03.1963 Jēkabpils sporta centrs 20.06.2020-31.12.2020
Mikuckis Vladislavs 01.01.1996 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs
Morgunova Ilze 05.05.1987 Jēkabpils sporta centrs 08.02.2020-31.12.2020
Mucenieks Ričards 08.08.1999 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 03.10.2020-31.12.2020
Naļimovs Andris 13.08.1990 Evolve Alūksne 22.02.2020-31.12.2020
Naumčika Madara 01.06.1996 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
Naumovs Vjačeslavs 31.03.1974 Jēkabpils sporta centrs 08.02.2020-31.12.2020
Nelsons Alvils 21.06.1972 Sporta klubs Rembate
Novikovs Markuss 02.07.2005 Bauska 08.02.2020-31.12.2020
Ojere Ilze 21.04.2002 Latvijas Lauksaimniecības Universitāte
Orlovs Māris Viesīte
Ozols Edgars 04.01.1994 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs 22.02.2020-31.12.2020
Ozols Tomass 13.07.2000 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Paeglekalns Oskars 13.02.1992 Legacy 22.02.2020-31.12.2020
Palieks Dāvis 22.04.2002 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs 22.02.2020-31.12.2020
Pavlovs Emīls 09.09.1993 Rīgas Stradiņa Universitātes sporta klubs 19.12.2020-31.12.2020
Pavlovs Rihards 23.03.1999 Gulbenes KSP sporta klubs
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
29.08.2020-31.12.2020
Pavlovskis Edgars 16.03.1984 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 29.08.2020-31.12.2020
Pēča Matīss 09.06.1988 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Pērkons Jānis 12.05.1947 Gulbenes KSP sporta klubs 22.02.2020-31.12.2020
Petrovs Ainārs 25.06.1986 Nacionālā aizsardzības akadēmija
Plivčs Alvils 12.10.1996 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Plociņš Aivis 30.04.2003 Krāslava 07.03.2020-31.12.2020
Plociņš Rihards 09.03.1999 Nacionālā aizsardzības akadēmija
Polgina Natalja 01.01.1981 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs
Polis Dainis Saldus Atlēti
Pommers Mārtiņš 12.05.2001 Latvijas Lauksaimniecības Universitāte
Ponomarjovs Vladimirs 22.04.1973 Bauska 08.02.2020-31.12.2020
Prauliņš Hugo 13.03.2002 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 03.10.2020-31.12.2020
Priedīte Karīna 17.04.2003 Olymp Rīga
Prokopenko Igors 06.01.1968 PowerLab 22.02.2020-31.12.2020
Protasova Julija 01.09.1994 Libava Powerlifting 08.02.2020-31.12.2020
Pružinskis Andris 01.10.1971 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 29.08.2020-31.12.2020
Pūga Jānis 28.12.1966 Sporta klubs Rembate
Puišelis Dāvis 17.06.1999 Kokneses Sporta centrs
Puķis Kalvis 04.02.2003 Libava Powerlifting 08.02.2020-31.12.2020
Pūķis Mareks 13.09.1972 Libava Powerlifting 08.02.2020-31.12.2020
Puķīte Andrejs 06.04.1964 Gulbenes KSP sporta klubs 29.08.2020-31.12.2020
Putniņš Jānis 05.06.1980 Sporta klubs Rembate 20.06.2020-31.12.2020
Putniņš Jānis 12.09.1986 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Raģina Vladislavs 25.01.2000 Latvijas Lauksaimniecības Universitāte
Raginskis Vilis 02.05.1967 Jelgavas novada SC
Rasims Staņislavs 08.04.1960 Aizkraukles Sporta centrs 08.02.2020-31.12.2020
Ratnieks Reinis 01.10.2000 Aizputes SC
Rīgas Stradiņa Universitāte
19.12.2020-31.12.2020
Raukenas Ivans 28.05.1958 Apolons, Jelgavas sporta klubs 29.08.2020-31.12.2020
Reinholds Dainis 13.12.1951 Aizkraukles Sporta centrs 08.02.2020-31.12.2020
Reinholds Gints 09.09.1983 Aizkraukles Sporta centrs 08.02.2020-31.12.2020
Rigasts Ivars 18.07.1961 Bauska 08.02.2020-31.12.2020
Roga Dzintars 26.02.1972 Vecumnieku SK 08.02.2020-31.12.2020
Romanovs Aleksejs 01.01.1984 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs 07.03.2020-31.12.2020
Romulis Dāvis 02.06.2002 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs 22.02.2020-31.12.2020
Rozītis Ralfs 27.07.2002 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Rožkalns Rihards 30.09.2000 Talsu Spēka Atlēti 19.12.2020-31.12.2020
Rukmane Solvita 05.02.1986 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 19.09.2020-31.12.2020
Rukmanis Arnis 15.05.1981 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 03.10.2020-31.12.2020
Rumjanceva Viktorija 01.01.1942 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs 07.03.2020-31.12.2020
Rungulis Niks Ričards 22.08.1999 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Rūtiņš Artis 27.09.2001 Jēkabpils sporta centrs 07.03.2020-31.12.2020
Sakeris Rimantas LTU Victoria 07.03.2020-31.12.2020
Saļkovska Edīte 01.01.1998 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs 07.03.2020-31.12.2020
Saltais Juris 06.04.1941 Libava Powerlifting 19.12.2020-31.12.2020
Samoilova Ljudmila 01.01.1969 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs 07.03.2020-31.12.2020
Šapovals Andrejs 01.01.1977 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs
Šarova Marina 09.02.1974 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 20.06.2020-31.12.2020
Saškovs Sandis 23.01.2002 Bauska
Saulītis Ralfs Daniels 12.10.2002 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 29.08.2020-31.12.2020
Saulītis Roberts 21.03.2002 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 20.06.2020-31.12.2020
Šelkovskis Janeks 20.12.1990 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 29.08.2020-31.12.2020
Šenkevics Sandis 16.06.1998 Latvijas Lauksaimniecības Universitāte
Serda inese 18.07.1989 PowerLab 03.10.2020-31.12.2020
Šics Krišjānis 17.04.2002 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 03.10.2020-31.12.2020
Sīlis Ints 25.10.2000 Gulbenes KSP sporta klubs 22.02.2020-31.12.2020
Silmanoviča Zane 21.06.1989 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs 22.02.2020-31.12.2020
Šilo Andrejs 11.10.1990 Gulbenes KSP sporta klubs 22.02.2020-31.12.2020
Siņicina Darja 27.01.1989 Rīgas Stradiņa Universitātes sporta klubs
Rīgas Stradiņa Universitātes sporta klubs
22.02.2020-31.12.2020
Smelovs Aleksandrs 28.03.1947 Apolons, Jelgavas sporta klubs 29.08.2020-31.12.2020
Sniedze Kaspars 30.07.1987 Bauska 08.02.2020-31.12.2020
Sobačevskis Andrejs 07.09.1999 Atlanti 29.08.2020-31.12.2020
Sokolova Jeļizaveta 01.01.2000 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs
Sokolova Lidija 01.01.2001 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs 07.03.2020-31.12.2020
Solovjovs Ivans 11.04.1962 Aizkraukles Sporta centrs 08.02.2020-31.12.2020
Songaila Ričardas 18.08.1997 LTU Victoria 29.08.2020-31.12.2020
Šostaks Aleksandrs 01.01.1996 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs
Špakova Tatjana 01.01.1970 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs 07.03.2020-31.12.2020
Špakovs Dmitrijs 01.01.1990 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs
Špakovs Sergejs 01.01.1967 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs 19.12.2020-31.12.2020
Steļmahs Jānis 11.05.1988 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Stepanova Ilze 01.01.1991 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs
Strazdiņš Māris 18.02.1972 Gulbenes KSP sporta klubs
Strazdiņš Uģis 21.02.1995 Gulbenes KSP sporta klubs
Strēlis Jurģis 27.07.2000 Libava Powerlifting 19.12.2020-31.12.2020
Šulcs Andris 18.01.1943 Libava Powerlifting 19.12.2020-31.12.2020
Šveimrauss Eduards 29.07.2001 Latvijas Lauksaimniecības Universitāte 08.02.2020-31.12.2020
Sviderskis Artūrs 29.02.2004 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Sviderskis Rimants 18.12.2001 Aizkraukles Sporta centrs 08.02.2020-31.12.2020
Svjatnaja Svetlana 11.08.1961 PowerLab 22.02.2020-31.12.2020
Taube Gvido 24.03.1984 Bauska 08.02.2020-31.12.2020
Tetērins Raivis 01.06.1990 Apolons, Jelgavas sporta klubs
Tīfentāls Edgars 26.06.1995 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Valsts policijas koledža
20.06.2020-31.12.2020
Tretjakovs Maksims 30.04.1987 Olymp Rīga 19.12.2020-31.12.2020
Trjasko Oļeg 01.01.1961 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs 07.03.2020-31.12.2020
Truhins Kirils 19.06.1999 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
Trusle Deniss 11.01.1977 Olaines SC 29.08.2020-31.12.2020
Tulubjevs Pāvels 02.07.1985 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Turlajs Noels 25.08.2005 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs 19.09.2020-31.12.2020
Udalovs Maksims 14.07.1974 PowerLab 20.06.2020-31.12.2020
Ūdris Valdemārs 25.10.1999 Jēkabpils sporta centrs 29.08.2020-31.12.2020
Upelnieks Aigars 21.03.1968 Apolons, Jelgavas sporta klubs 08.02.2020-31.12.2020
Upenieks Toms 26.08.1997 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
Uzuliņš Gundars 19.05.2002 Gulbenes KSP sporta klubs
Vainovskis Oskars 07.02.2002 PowerLab 19.12.2020-31.12.2020
Vajdaševičs Eduards 01.01.2004 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs
Vanaga Irina 01.01.1990 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs
Vanags Jānis 30.03.1955 Gulbenes KSP sporta klubs
Vanags Kārlis 11.11.1993 Gulbenes KSP sporta klubs
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
Vāne Kristians 15.12.1998 Talsu Spēka Atlēti 19.12.2020-31.12.2020
Vedmedovskijs Sergejs 31.12.1957 Gulbenes KSP sporta klubs 03.10.2020-31.12.2020
Veikšāne Amanda 04.01.2001 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 20.06.2020-31.12.2020
Veldre Ēriks 13.03.1977 Gulbenes KSP sporta klubs 29.08.2020-31.12.2020
Veliks Uldis 20.02.1967 Sporta klubs Rembate 20.06.2020-31.12.2020
Vīksna Juris 06.07.1999 Nacionālā aizsardzības akadēmija
Vilcāns Rūdolfs 11.07.1998 Bauska 08.02.2020-31.12.2020
Vinters Raitis 09.12.1973 Gulbenes KSP sporta klubs 22.02.2020-31.12.2020
Višņevskis Haralds 25.05.2001 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Vitenburga Laura 22.06.1998 RTU Sporta centrs
Rīgas Tehniskā universitāte
19.12.2020-31.12.2020
Vjaters Edmunds 24.06.1986 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs 29.08.2020-31.12.2020
Voiko Skaidrīte 15.03.1964 Jēkabpils sporta centrs 20.06.2020-31.12.2020
Volkovs Salvis 27.12.2001 Aizkraukles Sporta centrs 08.02.2020-31.12.2020
Vološko Ruslans 24.05.1974 Sporta klubs Rembate 19.12.2020-31.12.2020
Vorobjovs Jevgēnijs 20.07.1953 Aizkraukles Sporta centrs 08.02.2020-31.12.2020
Vucāns Magnuss 08.12.1986 Talsu Spēka Atlēti 19.12.2020-31.12.2020
Vuškāns Andris 01.01.1983 Daugavpils pauerliftinga sporta klubs
Žagare Beāte 13.05.2000 Latvijas Lauksaimniecības Universitāte
Zaharlevičs Kristaps 14.04.1992 Gulbenes KSP sporta klubs
Zalāns Jurģis 07.05.1975 Olymp Rīga
Zālītis Jānis 14.07.1997 Libava Powerlifting 08.02.2020-31.12.2020
Zara Anna 05.08.1998 Nacionālā aizsardzības akadēmija
Zariņš Guntars 03.11.1986 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs 08.02.2020-31.12.2020
Žarkova Marika 18.12.1998 Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs
Latvijas Lauksaimniecības Universitāte
20.06.2020-31.12.2020
Zeilišs Egīls 06.12.1959 Apolons, Jelgavas sporta klubs 08.02.2020-31.12.2020
Zicāns Jānis Laimīte, BJC
Židovs Kaspars 09.01.1987 Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs
Ziediņš Egīls 06.04.2001 Laimīte, BJC 08.02.2020-31.12.2020
Žieds Fēlikss 09.01.1966 Bauska 20.06.2020-31.12.2020
Zikmanis Gints 29.07.1995 Legacy
Nacionālā aizsardzības akadēmija
29.08.2020-31.12.2020
Zinovjevs Jevgenijs 11.09.1990 Nacionālā aizsardzības akadēmija 22.02.2020-31.12.2020
Zviedriņš Ralfs 05.08.2006 Gulbenes KSP sporta klubs 29.08.2020-31.12.2020