Aizmirsu paroli

E-pasts

Ar Ventspils posmu aizsākusies “Latvijas Spēcīgākā skola – 2023” turnīru sezona

18.04.2023

Ventspils 6. vidusskolā 14. aprilī norisinājās projekta “Latvijas spēcīgākās skola – 2023” pirmā posma sacensības spiešanā guļus.

Ventspili pārstāvēja trīs skolas – Ventspils 6.vidusskola, Tehnikums un Mūzikas vidusskola. Tāpat sacensībās piedalījās divas citas kurzemes skolas – Liepājas 5. vidusskola un Dundagas vidusskola, kā arī viesi no Rīgas Valsts 1. ģimnāzija.

Pirmais posms pulcēja 63 skolēnus un skolnieces. Par pirmā posma spēcīgāko skolu kļuva Ventspils 6. vidusskola, aiz sevis atstājot Ventspils Tehnikumu un Rīgas Valsts 1. ģimnāziju.

Absolūti labākos rezultātus uzrādija Oskars Nejs (107,5kg un 58,24 IPF GL punkti) un Kēta Kiršteine ( 50kg un 45,20 IPF GL punkti).

Maijā plānoti posmi Jaunpiebalgā, Carnikavā un citur – sekojiet informācijai powerliftings.lv Turnīrs atsāksies atkal rudenī ar jauno mācību gadu.

Ikviena skola vai reģions var izrādīt iniciatīvu sazinoties ar LPF izpilddirektoru / projekta vadītāju Arni Rukmani (+371 28755557) par iespējām organizēt turnīru savā skolā.

Ikvienās skolu sacensībās drīkst piedalīties skolēni no jebkuras Latvijas skolas.

Par atsevišķu sacensību detaļām lūgums interesēties pie posma direktora, kurš vienmēr norādīts posma informācijā sadaļā Kalendārs.