Latvijas Kauss 2024 spēka trīscīņā | ||
1. | Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs | 12 |
2. | Olymp Rīga | 9 |
3. | Aizkraukles Sporta centrs | 8 |
4. | Legacy | 7 |
5. | Rēzeknes PSP | 6 |
6. | Jaunpiebalgas pagasts | 5 |
7. | Gulbenes KSP Sporta klubs | 4 |
8. | Spēka Nora | 3 |
9. | Super Gym Ogre | 2 |
10. | Apolons, Jelgavas sporta klubs | 1 |
11. | Evolve Alūksne | 1 |
12. | Fitspot | 1 |
13. | Ludzas novads | 1 |
14. | Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs | 1 |
15. | PowerLab | 1 |
16. | PowerTime | 1 |
17. | RTU Sporta centrs | 1 |
18. | Rīgas Stradiņa Universitātes sporta klubs | 1 |
19. | Sporta klubs Dandijs | 1 |
20. | Spēka Pasaule, Alūksnes klubs | 1 |
21. | Talsu Spēka Atlēti | 1 |
Latvijas Kauss 2024 spiešanā guļus | ||
1. | Jēkabpils sporta centrs | 45 |
2. | Bauska | 37 |
3. | Super Gym Ogre | 28 |
4. | Ziemeļlatgales Sporta centrs | 21 |
5. | Libava Powerlifting | 17 |
6. | Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs | 15 |
7. | Sporta klubs Rembate | 12 |
8. | Apolons, Jelgavas sporta klubs | 11 |
9. | Aizkraukles Sporta centrs | 9 |
10. | Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs | 8 |
11. | Talsu Spēka Atlēti | 6 |
12. | Daugavpils pauerliftinga sporta klubs | 5 |
13. | Gulbenes KSP Sporta klubs | 5 |
14. | Ludzas novads | 5 |
15. | PowerTime | 5 |
16. | Gold Barbell Tukums | 4 |
17. | Olymp Rīga | 4 |
18. | Rēzeknes PSP | 4 |
19. | Sporta klubs Dandijs | 4 |
20. | Laimīte, BJC | 3 |
21. | Jaunpiebalgas pagasts | 2 |
22. | Krāslava | 2 |
23. | Legacy | 2 |
24. | Rīgas 5. pamatskola - attīstības centrs | 2 |
25. | Greifenpower | 1 |
26. | Līvānu novads | 1 |
27. | Olym Rīga | 1 |
28. | RSU | 1 |
29. | Spēka Pasaule, Alūksnes klubs | 1 |
30. | Tsunami | 1 |
Latvijas Kauss 2024 spēka trīscīņā Pilnie punkti | ||
1. | Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs | 12 |
2. | Olymp Rīga | 9 |
3. | Aizkraukles Sporta centrs | 8 |
4. | Legacy | 7 |
5. | Rēzeknes PSP | 6 |
6. | Jaunpiebalgas pagasts | 5 |
7. | Gulbenes KSP Sporta klubs | 4 |
8. | Spēka Nora | 3 |
9. | Super Gym Ogre | 2 |
10. | Apolons, Jelgavas sporta klubs | 1 |
11. | Evolve Alūksne | 1 |
12. | Fitspot | 1 |
13. | Ludzas novads | 1 |
14. | Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs | 1 |
15. | PowerLab | 1 |
16. | PowerTime | 1 |
17. | RTU Sporta centrs | 1 |
18. | Rīgas Stradiņa Universitātes sporta klubs | 1 |
19. | Sporta klubs Dandijs | 1 |
20. | Spēka Pasaule, Alūksnes klubs | 1 |
21. | Talsu Spēka Atlēti | 1 |
Latvijas Kauss 2024 spēka trīscīņā Puspunkti |
Latvijas Kauss 2024 spiešanā guļus Kurzeme |
Latvijas Kauss 2024 spiešanā guļus Vidzeme | ||
1. | Jēkabpils sporta centrs | 12 |
2. | Apolons, Jelgavas sporta klubs | 9 |
3. | Ziemeļlatgales Sporta centrs | 8 |
4. | Bauska | 7 |
5. | Super Gym Ogre | 6 |
6. | Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs | 5 |
7. | Libava Powerlifting | 4 |
8. | Gulbenes KSP Sporta klubs | 3 |
9. | Sporta klubs Dandijs | 2 |
10. | Aizkraukles Sporta centrs | 1 |
11. | Daugavpils pauerliftinga sporta klubs | 1 |
12. | Gold Barbell Tukums | 1 |
13. | Jaunpiebalgas pagasts | 1 |
14. | Krāslava | 1 |
15. | Ludzas novads | 1 |
16. | Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs | 1 |
17. | Olym Rīga | 1 |
18. | PowerTime | 1 |
19. | Rēzeknes PSP | 1 |
20. | Sporta klubs Rembate | 1 |
21. | Spēka Pasaule, Alūksnes klubs | 1 |
22. | Talsu Spēka Atlēti | 1 |
23. | Tsunami | 1 |
Latvijas Kauss 2024 spiešanā guļus Latgale | ||
1. | Jēkabpils sporta centrs | 12 |
2. | Bauska | 9 |
3. | Super Gym Ogre | 8 |
4. | Ziemeļlatgales Sporta centrs | 7 |
5. | Libava Powerlifting | 6 |
6. | Sporta klubs Rembate | 5 |
7. | Daugavpils pauerliftinga sporta klubs | 4 |
8. | Rēzeknes PSP | 3 |
9. | Gold Barbell Tukums | 2 |
10. | Aizkraukles Sporta centrs | 1 |
11. | Apolons, Jelgavas sporta klubs | 1 |
12. | Gulbenes KSP Sporta klubs | 1 |
13. | Krāslava | 1 |
14. | Legacy | 1 |
15. | Ludzas novads | 1 |
16. | Līvānu novads | 1 |
17. | Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs | 1 |
18. | Olymp Rīga | 1 |
19. | Rīgas 5. pamatskola - attīstības centrs | 1 |
20. | Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs | 1 |
Latvijas Kauss 2024 spiešanā guļus Zemgale | ||
1. | Jēkabpils sporta centrs | 12 |
2. | Bauska | 9 |
3. | Super Gym Ogre | 8 |
4. | Libava Powerlifting | 7 |
5. | Ziemeļlatgales Sporta centrs | 6 |
6. | Sporta klubs Rembate | 5 |
7. | PowerTime | 4 |
8. | Laimīte, BJC | 3 |
9. | Sporta klubs Dandijs | 2 |
10. | Apolons, Jelgavas sporta klubs | 1 |
11. | Gold Barbell Tukums | 1 |
12. | Gulbenes KSP Sporta klubs | 1 |
13. | Jaunpiebalgas pagasts | 1 |
14. | Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs | 1 |
15. | Olymp Rīga | 1 |
16. | Rīgas 5. pamatskola - attīstības centrs | 1 |
17. | Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs | 1 |
18. | Talsu Spēka Atlēti | 1 |
Latvijas Kauss 2024 spiešanā guļus reizes | ||
1. | Bauska | 12 |
2. | Jēkabpils sporta centrs | 9 |
3. | Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs | 8 |
4. | Aizkraukles Sporta centrs | 7 |
5. | Super Gym Ogre | 6 |
6. | Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs | 5 |
7. | Talsu Spēka Atlēti | 4 |
8. | Ludzas novads | 3 |
9. | Olymp Rīga | 2 |
10. | Greifenpower | 1 |
11. | Legacy | 1 |
12. | RSU | 1 |
13. | Sporta klubs Rembate | 1 |