E-pasts

Komandu vērtējumi

Latvijas Kauss 2019 spēka trīscīņā
1. Gulbenes KSP sporta klubs 21
2. Madona SCK 17
3. Rezeknes pilsetas Sporta parvalde 15
4. Speka Pasaule Valmiera 12
5. Rigas Stradina Universitate 9
6. Evolve 6
7. Rigas Tehniska Universitate 6
8. Speka Pasaule Aluksne 5
9. Sporta klubs Panatta Rīga 5
10. Legacy 4
11. Sporta klubs Krāslava 4
12. Bauska 3
13. Saldus Atleti 3
14. Atlanti 1
15. PowerLab 1
Latvijas Kauss 2019 spiešanā guļus
1. Aizkraukles Sporta centrs 44
2. Bauska 41
3. Smagatlētikas un cīņas klubs Madona 30
4. Gulbenes KSP sporta klubs 26
5. Jēkabpils sporta centrs 23
6. Spēka Pasaule Valmiera 18
7. Lībava Powerlifting 16
8. Aizpute 10
9. Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde 9
10. Sporta klubs Viesīte 8
11. Apolons 7
12. PowerLab 7
13. Līvāni 6
14. Arkan 5
15. Baldone 5
16. Daugavpils PSK 5
17. Vaiņodes novads 5
18. LLU sporta centrs 4
19. Sporta klubs F1 4
20. BJC Laimīte 3
21. Liepāja 3
22. Olaines sporta centrs 3
23. Rauna 3
24. Jelgavas novada sporta centrs-Līvbērze 2
25. Krāslava 2
26. Preiļi 2
27. Rīgas 37. vidusskola 2
28. Līvbērze 1
29. RCK 1
30. Saldus Tehnikums 1
31. SPB International 1
32. Sporta klubs Panatta Rīga 1
33. Talsu Spēka Atlēti 1
Latvijas Kauss 2019 spēka trīscīņā Pilnie punkti
1. Gulbenes KSP sporta klubs 21
2. Madona SCK 17
3. Rezeknes pilsetas Sporta parvalde 15
4. Speka Pasaule Valmiera 12
5. Rigas Stradina Universitate 9
6. Evolve 6
7. Rigas Tehniska Universitate 6
8. Speka Pasaule Aluksne 5
9. Sporta klubs Panatta Rīga 5
10. Legacy 4
11. Sporta klubs Krāslava 4
12. Bauska 3
13. Saldus Atleti 3
14. Atlanti 1
15. PowerLab 1
Latvijas Kauss 2019 spēka trīscīņā Puspunkti
Latvijas Kauss 2019 spiešanā guļus Kurzeme
1. Bauska 12
2. Lībava Powerlifting 9
3. Aizkraukles Sporta centrs 8
4. Aizpute 7
5. Smagatlētikas un cīņas klubs Madona 6
6. Vaiņodes novads 5
7. Spēka Pasaule Valmiera 4
8. Liepāja 3
9. Gulbenes KSP sporta klubs 2
10. Apolons 1
11. Saldus Tehnikums 1
Latvijas Kauss 2019 spiešanā guļus Vidzeme
1. Aizkraukles Sporta centrs 12
2. Gulbenes KSP sporta klubs 9
3. Smagatlētikas un cīņas klubs Madona 8
4. Bauska 7
5. Jēkabpils sporta centrs 6
6. Sporta klubs Viesīte 5
7. Spēka Pasaule Valmiera 4
8. Olaines sporta centrs 3
9. LLU sporta centrs 2
10. Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde 1
Latvijas Kauss 2019 spiešanā guļus Latgale
1. Aizkraukles Sporta centrs 12
2. Jēkabpils sporta centrs 9
3. Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde 8
4. Gulbenes KSP sporta klubs 7
5. Līvāni 6
6. Daugavpils PSK 5
7. Smagatlētikas un cīņas klubs Madona 4
8. Sporta klubs Viesīte 3
9. Preiļi 2
10. Apolons 1
11. Bauska 1
12. Krāslava 1
13. LLU sporta centrs 1
Latvijas Kauss 2019 spiešanā guļus Zemgale
1. Aizkraukles Sporta centrs 12
2. Bauska 9
3. Jēkabpils sporta centrs 8
4. Lībava Powerlifting 7
5. Smagatlētikas un cīņas klubs Madona 6
6. Baldone 5
7. Apolons 4
8. Aizpute 3
9. BJC Laimīte 2
10. Krāslava 1
11. LLU sporta centrs 1
12. Līvbērze 1
13. Rīgas 37. vidusskola 1
14. SPB International 1
15. Sporta klubs Panatta Rīga 1
16. Spēka Pasaule Valmiera 1
Latvijas Kauss 2019 spiešanā guļus reizes
1. Bauska 12
2. Spēka Pasaule Valmiera 9
3. Gulbenes KSP sporta klubs 8
4. PowerLab 7
5. Smagatlētikas un cīņas klubs Madona 6
6. Arkan 5
7. Sporta klubs F1 4
8. Rauna 3
9. Jelgavas novada sporta centrs-Līvbērze 2
10. Apolons 1
11. BJC Laimīte 1
12. RCK 1
13. Rīgas 37. vidusskola 1
14. Talsu Spēka Atlēti 1