Latvijas Kauss 2023 spēka trīscīņā | ||
1. | Aizkraukles Sporta centrs | 32.5 |
2. | Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs | 28 |
3. | Sporta klubs Dandijs | 18.5 |
4. | Libava Powerlifting | 15.5 |
5. | Rīgas Stradiņa Universitātes sporta klubs | 13 |
6. | Olymp Rīga | 12.5 |
7. | Tsunami | 11 |
8. | Sporta klubs Rembate | 9 |
9. | Legacy | 8.5 |
10. | PowerLab | 8.5 |
11. | Rēzeknes PSP | 8.5 |
12. | Jaunķemeri KRC | 8 |
13. | Gulbenes KSP Sporta klubs | 7 |
14. | Kokneses Sporta centrs | 7 |
15. | RTU Sporta centrs | 6.5 |
16. | Daugavpils pauerliftinga sporta klubs | 6 |
17. | Apolons, Jelgavas sporta klubs | 5.5 |
18. | Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs | 5 |
19. | Talsu Spēka Atlēti | 4.5 |
20. | Rīgas 5. pamatskola - attīstības centrs | 3 |
21. | Saldus Atlēti | 3 |
22. | Bauska | 1 |
23. | Jēkabpils sporta centrs | 1 |
24. | Ludzas novads | 1 |
25. | Līvānu novads | 1 |
26. | Madonas Sporta centrs | 1 |
27. | Verona LV | 1 |
Latvijas Kauss 2023 spiešanā guļus | ||
1. | Sporta klubs Rembate | 54 |
2. | Bauska | 44 |
3. | Jēkabpils sporta centrs | 43 |
4. | Libava Powerlifting | 31 |
5. | Aizkraukles Sporta centrs | 21 |
6. | Rēzeknes PSP | 19 |
7. | Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs | 16 |
8. | Sporta klubs Dandijs | 15 |
9. | Verona LV | 15 |
10. | Daugavpils pauerliftinga sporta klubs | 14 |
11. | Gulbenes KSP Sporta klubs | 13 |
12. | Apolons, Jelgavas sporta klubs | 12 |
13. | Ziemeļlatgales Sporta centrs | 12 |
14. | Daugavpils Universitāte SK | 11 |
15. | Talsu Spēka Atlēti | 9 |
16. | Gold Barbell Tukums | 7 |
17. | Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs | 6 |
18. | Rīgas 5. pamatskola - attīstības centrs | 5 |
19. | Līvānu novads | 4 |
20. | Olymp Rīga | 4 |
21. | Jelgavas novada SC | 3 |
22. | Laimīte, BJC | 3 |
23. | Legacy | 2 |
24. | RTU sporta klubs | 2 |
25. | Tsunami | 2 |
26. | Body Factory | 1 |
27. | Fizkultūras Nora | 1 |
28. | Jaungulbenes Progress | 1 |
29. | Jaunķemeri KRC | 1 |
30. | RSU | 1 |
31. | RTU Sporta centrs | 1 |
32. | Rīgas Stradiņa Universitātes sporta klubs | 1 |
33. | SP Valmiera | 1 |
34. | Spirit PM | 1 |
35. | Ādažu novada pašvaldība | 1 |
Latvijas Kauss 2023 spēka trīscīņā Pilnie punkti | ||
1. | Aizkraukles Sporta centrs | 31 |
2. | Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs | 22 |
3. | Libava Powerlifting | 15 |
4. | Sporta klubs Dandijs | 14 |
5. | Olymp Rīga | 12 |
6. | Rīgas Stradiņa Universitātes sporta klubs | 11 |
7. | Jaunķemeri KRC | 8 |
8. | Rēzeknes PSP | 8 |
9. | Gulbenes KSP Sporta klubs | 7 |
10. | Kokneses Sporta centrs | 7 |
11. | Daugavpils pauerliftinga sporta klubs | 6 |
12. | Sporta klubs Rembate | 6 |
13. | Tsunami | 6 |
14. | Apolons, Jelgavas sporta klubs | 5 |
15. | PowerLab | 5 |
16. | RTU Sporta centrs | 4 |
17. | Talsu Spēka Atlēti | 4 |
18. | Legacy | 3 |
19. | Saldus Atlēti | 3 |
20. | Rīgas 5. pamatskola - attīstības centrs | 2 |
21. | Bauska | 1 |
22. | Jēkabpils sporta centrs | 1 |
23. | Ludzas novads | 1 |
24. | Līvānu novads | 1 |
25. | Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs | 1 |
26. | Madonas Sporta centrs | 1 |
27. | Verona LV | 1 |
Latvijas Kauss 2023 spēka trīscīņā Puspunkti | ||
1. | Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs | 6 |
2. | Legacy | 5.5 |
3. | Tsunami | 5 |
4. | Sporta klubs Dandijs | 4.5 |
5. | Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs | 4 |
6. | PowerLab | 3.5 |
7. | Sporta klubs Rembate | 3 |
8. | RTU Sporta centrs | 2.5 |
9. | Rīgas Stradiņa Universitātes sporta klubs | 2 |
10. | Aizkraukles Sporta centrs | 1.5 |
11. | Rīgas 5. pamatskola - attīstības centrs | 1 |
12. | Apolons, Jelgavas sporta klubs | 0.5 |
13. | Libava Powerlifting | 0.5 |
14. | Olymp Rīga | 0.5 |
15. | Rēzeknes PSP | 0.5 |
16. | Talsu Spēka Atlēti | 0.5 |
Latvijas Kauss 2023 spiešanā guļus Kurzeme | ||
1. | Sporta klubs Rembate | 12 |
2. | Libava Powerlifting | 9 |
3. | Bauska | 8 |
4. | Jēkabpils sporta centrs | 7 |
5. | Sporta klubs Dandijs | 6 |
6. | Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs | 5 |
7. | Gold Barbell Tukums | 4 |
8. | Apolons, Jelgavas sporta klubs | 3 |
9. | Aizkraukles Sporta centrs | 2 |
10. | Jaunķemeri KRC | 1 |
11. | Legacy | 1 |
12. | RTU sporta klubs | 1 |
13. | Rīgas 5. pamatskola - attīstības centrs | 1 |
14. | Rīgas Stradiņa Universitātes sporta klubs | 1 |
15. | Talsu Spēka Atlēti | 1 |
Latvijas Kauss 2023 spiešanā guļus Vidzeme | ||
1. | Aizkraukles Sporta centrs | 12 |
2. | Sporta klubs Rembate | 12 |
3. | Gulbenes KSP Sporta klubs | 9 |
4. | Bauska | 8 |
5. | Jēkabpils sporta centrs | 8 |
6. | Verona LV | 7 |
7. | Daugavpils Universitāte SK | 6 |
8. | Libava Powerlifting | 5 |
9. | Ziemeļlatgales Sporta centrs | 4 |
10. | Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs | 3 |
11. | Talsu Spēka Atlēti | 2 |
12. | Daugavpils pauerliftinga sporta klubs | 1 |
13. | Jaungulbenes Progress | 1 |
14. | Līvānu novads | 1 |
15. | Olymp Rīga | 1 |
16. | RTU sporta klubs | 1 |
17. | Rīgas 5. pamatskola - attīstības centrs | 1 |
18. | SP Valmiera | 1 |
19. | Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs | 1 |
20. | Ādažu novada pašvaldība | 1 |
Latvijas Kauss 2023 spiešanā guļus Latgale | ||
1. | Rēzeknes PSP | 12 |
2. | Sporta klubs Rembate | 9 |
3. | Bauska | 8 |
4. | Jēkabpils sporta centrs | 7 |
5. | Daugavpils pauerliftinga sporta klubs | 6 |
6. | Daugavpils Universitāte SK | 5 |
7. | Libava Powerlifting | 4 |
8. | Līvānu novads | 3 |
9. | Ziemeļlatgales Sporta centrs | 2 |
10. | Aizkraukles Sporta centrs | 1 |
11. | Apolons, Jelgavas sporta klubs | 1 |
12. | Body Factory | 1 |
13. | Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs | 1 |
14. | Olymp Rīga | 1 |
15. | Rīgas 5. pamatskola - attīstības centrs | 1 |
16. | Verona LV | 1 |
Latvijas Kauss 2023 spiešanā guļus Zemgale | ||
1. | Bauska | 12 |
2. | Sporta klubs Rembate | 12 |
3. | Jēkabpils sporta centrs | 9 |
4. | Libava Powerlifting | 8 |
5. | Rēzeknes PSP | 7 |
6. | Verona LV | 7 |
7. | Daugavpils pauerliftinga sporta klubs | 6 |
8. | Sporta klubs Dandijs | 6 |
9. | Aizkraukles Sporta centrs | 5 |
10. | Talsu Spēka Atlēti | 5 |
11. | Gulbenes KSP Sporta klubs | 4 |
12. | Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs | 4 |
13. | Gold Barbell Tukums | 3 |
14. | Jelgavas novada SC | 3 |
15. | Ziemeļlatgales Sporta centrs | 2 |
16. | Apolons, Jelgavas sporta klubs | 1 |
17. | Fizkultūras Nora | 1 |
18. | Laimīte, BJC | 1 |
19. | Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs | 1 |
20. | Olymp Rīga | 1 |
21. | RTU Sporta centrs | 1 |
22. | Rīgas 5. pamatskola - attīstības centrs | 1 |
23. | Spirit PM | 1 |
24. | Tsunami | 1 |
Latvijas Kauss 2023 spiešanā guļus reizes | ||
1. | Jēkabpils sporta centrs | 12 |
2. | Sporta klubs Rembate | 9 |
3. | Bauska | 8 |
4. | Apolons, Jelgavas sporta klubs | 7 |
5. | Spēka Pasaule, Valmieras smagatlētikas klubs | 6 |
6. | Libava Powerlifting | 5 |
7. | Ziemeļlatgales Sporta centrs | 4 |
8. | Sporta klubs Dandijs | 3 |
9. | Laimīte, BJC | 2 |
10. | Aizkraukles Sporta centrs | 1 |
11. | Daugavpils pauerliftinga sporta klubs | 1 |
12. | Legacy | 1 |
13. | Madona, Smagatlētikas un cīņas klubs | 1 |
14. | Olymp Rīga | 1 |
15. | RSU | 1 |
16. | Rīgas 5. pamatskola - attīstības centrs | 1 |
17. | Talsu Spēka Atlēti | 1 |
18. | Tsunami | 1 |